Další horká novinka - prezentujte zákazníkům svoji firmu na mezinárodní Lyoness TV!

Sotva jsme vypustili informaci o mimořádné dubnové unikátní možnosti pro nové MSP ve formě 500 full-brandovaných karet, máme tu další skvělou novinku, tentokrát pro všechny nové i stávající MSP Lyoness partnery.

Vaše vlastní prezentace MSP na Lyoness.tv!

Lyoness.tv je hojně navštěvovaná mezinárodní internetová Lyoness televize, která se věnuje tématům souvisejících s tím, co všichni milujeme - obchod a nakupování. Najdete zde reportáže, návody, tipy, a nyní nově i prezentace partnerů. Nahrání a zveřejnění videoprezentace je zdarma a je tak dalším bonusem k nejlepšímu věrnostnímu programu současnosti.

Doporučujeme, abyste udělali krátké video (do 1 min.) a nahráli jej na web. Záběry na vaší prodejnu zvenku, zevnitř a i váš obličej, protože to v zákaznících vzbuzuje důvěru. Navíc, vy jste přeci tváří vašeho podniku a díky vám si obchod spojí s konkrétní osobou. S přípravou i scénářem na požádání pomohu.

Video nahrajte na Lyoness.tv co nejdříve, protože ti první se vryjí do paměti nejlépe. I kdyby mělo být video nahráno zatím jen mobilem - důležité je tam být hned.

Pokud ještě nejste partnerem Lyoness a chcete se připojit k rostoucí síti světového věrnostního programu, začněte bezplatnou registrací zde, nebo mne kontaktujte přímo. Jako váš doporučitel zajišťuji ihned od začátku nadstrandardní propagaci 250 marketery po celé ČR a budete také prezentováni na všech našich schůzkách a informačních setkáních pro zákazníky, které naše síť dělá. To vše zdarma.

S přáním mnoha úspěchů ve Vašem podnikání

Bc. Milan Řeřicha
Rozvoj malých a středních podniků
Tel.: +420 775 220 191Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu