Moje zkušenost a mimořádná nabídka (Lyoness MSP info 2015-04-10)

Dobrý den,

dnes bych se rád podělil se zkušeností mého kolegy. Příjemné čtení!

----------------------------------------

Dovolte mi nasdílet mou zkušenost s Lyoness.

Dělal jsem (a stále trochu dělám) školení ve firmách od komunikace až po těžké dovednosti - ekonomika, efektivita, chybovost a kvalita ve výrobě.

Myslím, že to dělám dobře, ale před 3 roky jsem měl opakovaně 2 měsíce záněty a bolesti zubů. Rázem mi padl příjem na nulu. To mě přinutilo začít dělat něco, co funguje i beze mě. Takže před třemi lety jsem se pustil do Lyoness. Nejdříve jako zákazník, abych ušetřil, pak jsem tam dal svou firmu, abych měl více obratů a nyní takto napojuji další firmy, kteří chtějí zákazníky a dodatečné příjmy.

Jako OSVČ jsem za první rok rozdal 50 karet. Mám ročně cca 30 velkých klientů, takže nepotkávám mnoho lidí. Těch 50 předalo kartu 170 lidem a ti dalším přes 2 200 a jde to dál.

Na obratech jsem přes Lyoness získal nárůst 10%.

I když zatím nejde o moc lidí, přesto mi Lyoness za dva roky vyplatil z jejich nákupů a aktivit odměny 900 000 Kč, takže můj počáteční náklad je 15x zpět a stále to roste.

Větší část odměn jsem nechal jako reinvestici, nebo jsem přímo od firmy dostal řadu bonusových podílů po světě, jejichž hodnotu zde neuvádím, protože zatím ji netuším. Pár výplat už přinesly a to jsem přibližně matematicky na 0,5% jejich potenciálu podle toho, co dokážu napočítat. Podíly mají svou vysokou budoucí hodnotu, protože ve většině zemí, kde je mám, je Lyoness na svém 1% potenciálu - I s těmito podíly počítám při svém brzkém odchodu do důchodu a poté jako podporu mých dětí. (Jde o podíly v zemích jako Mexiko, USA, Indie, Asie jako celek a dalších 20 zemí - na podzim přibude Malajsie, Singapur a Taiwan - na to se připravuju)

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA
V těchto dnech máme mimořádnou nabídku pro firmy, které nastoupí jako partner do Lyoness v dubnu 2015. Standardně dostávají 250 co-brandovaných karet v úvodním balíčku s terminálem. Pro dubnové firmy je připraveno 500 fullbrandovaných karet (za 110 Kč získá loajalitu klienta na celý život) a další hodnoty.

Pokud můžete jako firma rozdat v průběhu roku oněch 500 karet či dokonce více a v průběhu dvou let se to jako mě zečtyřicetinásobí, pak máte po třech - čtyřech letech např. 20 000 lidí, z jejichž nákupů a aktivit jde firmě doživotně krásné financování.

Tato příležitost má své limity. Hlavním je čas, protože za dva roky už většina ochotných kartu mít bude.

A to vůbec nepočítám navýšení obratu, ke kterému určitě dojde natolik, že zisk na navýšeném obratu od Lyoness členů vyplatí původní investici v řádu měsíců.

Komu z vás se líbí myšlenka pasivního příjmu, nenechte si ujít možnost napojit tisíce lidí, kteří vás pak budou po zbytek života podporovat svými nákupy. Dnes je vše o sítích - mějte i vy svou síť podporovatelů - oni ušetří - vy vyděláte. Má to mezinárodní rozměr, takže síť se vám časem dostane do celého světa, aniž byste to sami iniciovali (z toho vyplývající podíly ve světě).

S pozdravem
Viktor Hojka, Lyconet - Lyoness

----------------------------------------

Jestliže chcete i vy akcelerovat vaše podnikání, získat nové zákazníky a stabilizovat příjmy i mimo sezónu, kontaktujte mne raději ihned na tel. 775 220 191. Možná právě teď dělá totéž vaše konkurence.

S přáním krásného dne

Milan Řeřicha
Rozvoj malých a středních podniků

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Nový Lyconet: větší důraz na práci se zákazníky a nové funkce i odměny

Nový partner: Pizza Mňam, Praha

Nová funkce UTERM: registrace nového zákazníka do věrnostního programu

3+1 způsob, jak skrze program Cashback World oslovit více zákazníků a vydělat více peněz

Cashback World: v jaké fázi rozvoje trhu se nalézáme aneb vize budoucnosti