Prodáte své zákazníky za 5,4 milionu?

Dobrý den,

dnešním dnem se na web stránkách největšího věrnostního programu v ČR spustilo 22 nových online shopů, některé s velmi zvučnými jmény: Adidas, Adrop.cz, Amoresa.cz, Berslevu.cz, Bookio.cz, CenyNaDne.sk, DifferentFashion.cz, Eproton - CZ, Footshop.cz, Geekshop.cz, ILoveTravel.cz, Jooka.cz, Kasa.cz, Modino.cz, Newgo.cz, Pilulka.cz, ProDeti.cz, Snowboards.cz, SportObchod.cz, Sportsen.cz,Vsenavareni.cz, Willsoor.cz

Připojte se i vy k unikátnímu věrnostnímu programu a dostávejte zaplaceno pokaždé, když některý z Vašich vlastních zákazníků nakoupí u kteréhokoliv z více než 40.000 našich partnerů. Do 30. dubna Vám navíc věnujeme 500 věrnostních karet s grafikou dle Vaší volby v hodnotě přes 9.000 Kč. Vše, co potřebujete udělat, je podat zákazníkovi Vaši věrnostní kartu.

10.000 rozdaných karet znamená 5,4 milionu ročně navždy pro Vás. Tento příjem zdědí i vaši potomci. I kdybyste jste rozdali jen 2.000 karet, stále je to přes 1 milion ročně. Pokud o tyto peníze stojíte, kontaktujte mne co nejdříve a společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši provozovnu.

Milan Řeřicha
rozvoj malých a středních podniků
tel. 775 220 191Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu