Čerstvá novinka: Lyoness sponzorem Rapid Vídeň

Dobrý den,

pokud je Vaše firma členem nejrychleji rostoucího světového věrnostního programu Lyoness, blahopřeji!

Lyoness se totiž stal sponzorem sportovního klubu Rapid Vídeň. Jedná se ovšem o úplně nový druh sponzorství. Rapid Vídeň má více než 700 000 fanoušků a ti všichni dostanou jako dárek věrnostní karty v designu a barvách klubu. Hráči i trenéři budou své fanoušky v médiích vyzývat, aby si kartu vzali, nakupovali s ní a tím podporovali děti a mládež. Ze všech nákupů fanoušků potom půjde 1% právě na dětský a mládežnický fotbal Rapidu Vídeň. Ročně se bude jednat o obrovskou částku v řádech milionů euro.


Obrovská výhoda pro firmy a podnikatele potom spočívá v tom, že tito fanoušci budou bez doporučitele, nezařazení. Při návštěvě obchodníka - partnera Lyoness - pak budou zaregistrováni do sítě tohoto lokálního podnikatele jako jeho zákazníci a v jeho síti již zůstanou. Obchodníkům - Lyoness partnerským společnostem ve velkých městech i zapadlých vesničkách tak doslova spadnou z nebe statisíce nových zákazníků i euro v nových obratech a také odměnách od Lyoness. Nedostanou sice 1% z nákupů (to dostane klub), ale svými nákupy vytvoří další bonusy a odměny, které potom obchodník dostane. A že se jedná o zajímavé částky!

Nejdůležitější zpráva je, že tento model se bude duplikovat do dalších zemí, nejprve na sportovní kluby, ale později i na ... kdo ví? Lyoness tímto odstartoval fázi masivního obsazování trhu. Již nyní využívá výhod společenství okolo 5 milionů zákazníků, přičemž cílem je rovná 1 miliarda ve 100 zemích světa.
Dovolte mi otázku - jak jste na tom Vy a Vaše firma? Jste připraveni na největší rozdělení trhu v dějinách? Jste již partnerskou společností největšího světového věrnostního programu? Stojíte o nové zákazníky? Chcete více peněz od těch stávajících? Moje doporučení: neváhejte. Obsazování trhu se děje skokově a každý týden ohlašujeme nové a nové společnosti. Buďte u toho i vy. Nenechte si tuto příležitost uniknout.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat co nejdříve, případně se sami bezplatně zaregistrujte zde a vyzkoušejte si celý věrnostní program se všemi výhodami z pohledu zákazníka.

S přáním mnoha úspěchů

Milan Řeřicha
Podpora malých a středních podniků
Tel. +420 775 220 191Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu