Desetině Čechů nezbývají peníze na osobní útratu

Je to smutná statistika. Podle stejnojmenného článku na Novinky.cz nezůstanou zhruba deseti procentům Čechů po zaplacení všech nezbytných výdajů žádné peníze pro osobní potřebu, tedy na osobní útratu. Lidí, kteří nemají žádné osobní peníze, o kterých by mohli rozhodovat jen oni sami, je ale podle expertů v současné době daleko víc.

Přitom existuje varianta. Začněte šetřit při svých každodenních nákupech a pomalu si budujte svoji nákupní síť přátel v rámci Lyoness. Protože Lyoness = peníze zpátky i odměna za doporučení. Obchodníci rádi platí, když je doporučíte dalším zákazníkům. Využijte největší světový univerzální věrnostní program ve Váš prospěch a založte si již dnes svůj stálý pasivní příjem, nezávislý na produktu, odvětví, ročním období. Naučte každý týden jednoho ze svých přátel, jak může při nákupech s Lyoness ušetřit a za rok můžete počítat s pasivním příjmem třeba 1000 - 3000 Kč měsíčně navíc. Pro vaši osobní potřebu. Jen tak, zcela automaticky. Jen za doporučení. To je třeba 12000 - 36000 Kč ročně, tedy 13. a pro někoho i 14. plat. Po dvou letech 24000 - 72000 Kč ročně, po třech 36000 - 108000 Kč ročně, a tak dále.

Nevíte-li jak na to, napište mi. Je to snadné. Rád vám poradím, protože právě toto dělám pro sebe. Buduji si pasivní příjem. Pomáhám lidem šetřit a vydělávat a obchodníci mi za to platí. Pokud ještě Lyoness nevyužíváte, napište si o bezplatnou pozvánku. Pro všechny, kteří se stanou členy mé nákupní sítě, mám připravenu nadstandardní odměnu a osobní pomoc v rozjezdu.

Těším se na vás!

Milan Řeřicha
Rozvoj malých a středních podnikůSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu