Léto je skvělou příležitostí k přivýdělku

Ahoj.

Pokud sháníte letní brigádu nebo přivýdělek, zkuste jednoduchou věc. Řekněte svým přátelům - třeba u krásně vychlazeného piva nebo při polehávání na pláži - že umíte kouzlit. A že jim vykouzlíte zpátky část peněz, které utrácejí za své běžné nákupy. Jak se to dělá?

V první řadě si nechte peníze ze svých nákupů vracet vy. Je to zábava a vrácené peníze můžete využít na cokoliv chcete. Nadšené obchodníky najdete dnes již prakticky všude a každý den přibývají další. Stačí se jen rozhlédnout po svém okolí. O univerzální věrnostní kartu si můžete bezplatně zažádat zde - stačí vyplnit pár údajů a získáte okamžitě přístup ke všem možnostem programu, včetně možnosti doporučit kartu dále. Celý program je kompletně zdarma, takže ani karta, ani její používáni či doporučení nic nestojí.


Jako druhý krok doporučuji nejdříve si kartu vyzkoušet a získat tak vlastní zkušenost. Uvidíte, jak je to jednoduché a zábavné a okamžitě uvidíte, jak vám obchodník, který vám dříve žádnou výhodu nenabídl, nyní zcela automaticky vrací část peněz zpět. A pokud ne on, tak ve vedlejším obchodě ano. Kompletní seznam obchodníků včetně vyhledávání podle oborů najdete na webových stránkách a k dnešnímu dni je jen v ČR rovných 2133 obchodů. A v zahraničí dalších více než 40000, takže stejnou kartu využijete například i na dovolené. Vše funguje příjemně jednoduše a zcela automaticky. Nakoupíte, zaplatíte, prokážete se pokladnímu kartou nebo čárovým kódem v mobilní aplikaci a obchodník převede část peněz zpět na váš bankovní účet.No a třetí krok? Doporučujte. Za doporučení totiž dostanete odměnu, a to znovu a znovu pokaždé, když proběhne nějaký nákup. Pokud vaši přátelé rádi nakupují (oni nakupují tak jako tak, jen zatím bez této kouzelné výhody), dostanete jako poděkování od obchodníka za každý jejich nákup vždy malou finanční odměnu. Opět zcela automaticky.

A jak takové doporučení vypadá? Jako i vše ostatní, velmi jednoduše. Při registraci dostanete přihlašovací údaje, kterými se přihlásíte do své webové administrace, v menu vyberete Online bezplatně doporučit dále, vyplníte jeho e-mailovou adresu a odešlete. Potom ať si už jen zkontroluje e-mailovou schránku a postupuje podle instrukcí ve zprávě, kterou dostal. To je vše.

Kolik si takto můžete za léto přivydělat? To záleží na tom, jak vy a vaši přátelé nakupujete. Je to spravedlivé. Čím více přátelům pomůžete k penězům, tím více dostanete i vy. Větší nákupy = více ušetřených peněz = více peněz i pro vás. Výplaty chodí týdně a mohou vypadat například takto.


Je to hodně nebo málo? To nechám na vás. Největší výhodou ale je, že létem vaše výplaty nekončí. Všichni totiž nakupujeme. Každý měsíc. Každý týden. Každý den. A to znamená odměnu pro vás každý týden, po celý rok. Už je to lepší? :)

Léto je pak jen takovým malým turbem, než dojde na předvánoční nákupy. Peníze během těchto měsíců můžete dostat například pokaždé, když vy nebo vaši přátelé

- zajdete do restaurace na příjemné jídlo
- ubytujete se v hotelu na dovolené nebo si objednáte zájezd
- jedete na výlet vlakem nebo automobilem, nebo když letíte letadlem
- kupujete stavební materiál, abyste opravili chatu nebo váš dům
- kupujete jídlo a pití na zahradní párty
- potřebujete navštívit kadeřníka, abyste i v létě vypadali skvěle
- kupujete plavky nebo letní oblečení
- objednáváte z internetu parfém, voňavku, hodinky, vybavení na pláž nebo k rybníku, zahradní domek, skleník, nářadí, a tak dále, a tak dále...

Možnosti jsou velké a letní přivýdělek je tak ta nejjednodušší věc, která leží před vámi. Sáhnete si pro něj nebo jej necháte někomu jinému? Je to na vás.

Začněte zde a v případě dotazů mi klidně pište do komentářů nebo na e-mail.

Přeji krásné léto!

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu