HC Slovan Bratislava spustil svoji klubovou cashback kartu na platformě Lyoness

Vážení přátelé,

od 25. února 2016 mají fanoušci klubu HC Slovan Bratislava k dispozici bezplatnou klubovou HC Slovan Cashback kartu propojenou s univerzálním věrnostním programem Lyoness. Fanoušci tak mohou od tohoto dne svými běžnými nákupy nejen šetřit a získávat řadu výhod, ale současně podpoří svůj klub částkou 1% ze své útraty. Klub tak získává díky svým fanouškům další peníze na rozvoj mládežnického hokeje a na svoji činnost. Kartu lze na Slovensku uplatnit u více než 1700 obchodních partnerů, program je ale mezinárodní s více než 54000 partnerskými místy po celém světě včetně mnoha online obchodů, kde lze kartu využít. Pro zákazníky i fanoušky je vždy zdarma.Oficiální tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.

V České republice pak stejný koncept připravuje například SK Slavie a další kluby. Pro obchodníky je to pak zajímavá příležitost nabídnout se fanouškům těchto klubů a získat nové zákazníky. Pokud jste obchodník a zajímá vás, jak na to, neváhejte mne kontaktovat.

Podobnou klubovou kartu výhod již využívá řada sportovních klubů v ČR i ve světě. Jejich fanoušci tak jednoduchým způsobem získávají slevy a výhody u obchodních partnerů a současně podporují svůj klub.

Milan Řeřicha
Podpora malých a středních podniků
Tel. +420 775 220 191
Související články

Související články

Z historie blogu