Tajný tip: Jak ušetřit při každém nákupu na AliExpressu 13-23% (případně nakoupit zcela zdarma)

Vážení přátelé,

nakupujete pravidelně na AliExpressu? Přečtěte si tajný tip, jak každým nákupem ušetřit 13 až 23%, případně mít nákup zcela zdarma. Je to velmi snadné a zdaleka ne každý o tom ví.Jak ušetřit 13% - 23%


Celé "kouzlo" spočívá v chytrém využití síly robustního věrnostního programu Cashback World, do kterého je AliExpress také zapojen a který oproti jiným věrnostním programům nabízí celou řadu významných výhod. Předně, kromě aktuálních 120 online obchodů zahrnuje i více než 2500 kamenných prodejen jen v ČR, přičemž s jedinou registrací můžete sbírat a využívat výhody po celém světě u několika desítek tisíc obchodníků, například na dovolené.

V čem je tedy univerzální věrnostní program Cashback World výhodnější než jiné programy, vracející peníze z nákupů?

Oproti ostatním "jednoduchým" programům sbíráte kromě klasického cashbacku (tedy peněz zpět) s každým nákupem i hodnotné Shopping Points (nákupní body), které můžete vyměnit za další slevy a mimořádné akce určené exkluzivně členům univerzálního věrnostního programu. Díky nim například konkrétně na AliExpress získáte z každé utracené stokoruny 10 - 20 Kč zpět, tedy 10 - 20%. Dohromady tak dostanete zpět skvělých 13 - 23% z každého nákupu na AliExpressu.

Příklady uplatnění Shopping Points
Jak přesně Shopping Points a jejich směna za exkluzivní výhody fungují, si můžete přečíst v tomto příspěvku.


Jak výhody získat?


Předně musíte být registrovaným členem věrnostního programu. Registrace i používání jsou bezplatné, bezplatné je i automatické odesílání cashbacku na váš bankovní účet. Program není zatížen žádnými poplatky. Zaregistrovat se můžete zde. Údaje vyplňte pravdivě, na zadaný e-mail vám přijdou přihlašovací údaje a heslo pro vstup do administrace, na mobil pak PIN pro potvrzení operací týkajících se výběru peněz (například nastavení bankovního účtu, na který vám má program nastřádané peníze zasílat).

Pokud již členy jste, přihlaste se před nákupem do své webové administrace, do vyhledávání napište AliExpress a přejděte na tuto stránku:


Kliknutí na tlačíto "Nyní nakupujte online" vás přenese přímo na AliExpress, kde si vyberte zboží a nakupte tak, jak jste zvyklí. Nic jiného dělat nemusíte, propojení vznikne automaticky. Je třeba mít v prohlížeči zapnuté cookies, což má standardně nastaveno 95% uživatelů - pokud nevíte, co to je, zeptejte se svého počítačově nadaného kamaráda.

Pokud jste nákup na AliExpressu provedli tímto způsobem, do 24 hodin se vám objeví ve vaší zabezpečené stránce včetně toho, kolik z tohoto nákupu získáváte zpět v penězích a v Shopping Points. Po uplynutí lhůty, kdy máte nárok na vrácení zboží, se nákup definitivně uzavře a získané výhody se připíšou k vašemu účtu věrnostního programu.

Podobným způsobem ostatně můžete nakoupit v kterémkoliv online obchodě zapojeném do tohoto věrnostního programu - přihlaste se do své administrace, vyhledejte online obchod, ve kterém chcete udělat nákup, přejděte do něj pomocí tlačítka "Nyní nakupujte online" a vše ostatní opět proběhne automaticky.

Pro získání výhod v kamenných prodejnách si pak v administraci vytiskněte svoji cashback kartu, kterou předložte při placení u pokladny. Všechny výhody se sčítají a i tyto nákupy najdete ve své administraci po přihlášení pěkně pohromadě s nákupy z online obchodů.


Tajný tip na závěr: Jak mít své nákupy zcela zdarma


Síla věrnostního programu se projeví naplno v okamžiku, kdy přes něj začnete realizovat své nákupy ve více oblastech - např. potraviny, drogerie, energie, plyn, telefon, dovolená, servis, úklid, atd. Díky kumulovaným výhodám chytrého nakupování máte pak možnost bezplatně získat podíly na obratech celého nákupního společenství a z toho odpovídající profit, snadno převyšující peníze utracené za nákupy. Vše navíc ještě zrychlíte, pokud věrnostní program doporučíte svým přátelům.

Příklad zhodnocení chytrého nakupování
Díky za pozornost a hezký den.

Milan Řeřicha
milan.rericha (zavinac) gmail.com
Související články

Související články

Z historie blogu