Tip: Jak svůj byznys posunout skokově dopředu a letět až do oblak

Vážení přátelé,

znáte to? Chcete změnit svůj život, pracujete na své budoucnosti, budujete svoje podnikání, hledáte cestičky jak vyskočit z toho kolotoče do práce - z práce, ale vlastně pořádně nevíte jak na to, děláte spoustu zbytečných chyb a výsledky vašeho podnikání jsou spíše rozpačité. Je to tak?

Mám pro vás radu a tip. Není to ani žhavá novinka a není to ani žádné tajemství, které mystičtí myslitelé ukryli hluboko v deštném pralese v Amazonii a já ho našel. Většina lidí si ani neuvědomuje, že to ví. A řada těch, kteří to ví, to nedělají a tak jsou v tom sami.

Moje rada je: učte se od profesionálů. Od těch, kteří tou samou cestou prošli už před vámi a jsou ochotni se o své zkušenosti rozdělit. Budovat vlastní byznys a nezávislost je nádherné dobrodružství, ale je to také obrovské množství práce, zklamání, pokusů a omylů. Pokud si ale hned od začátku navyknete učit se od profesionálů, spoustu této bolesti si ušetříte a poletíte ke svému vysněnému cíli mnohem rychleji.

Ne každý má možnost setkávat se se svými vzory osobně, ale každý může číst knihy, sledovat videa, navštěvovat skupiny podobně smýšlejícíh lidí, ptát se, vyzvídat od těch, kteří jsou ve vašem oboru profesionály - čerpat můžete z nepřeberného množství zdrojů. Důležité je být otevření, vnímaví a ochotni učit se. Kdo není ochoten se učit, je beztak odsouzen k nezdaru.

Někteří z vás, kteří tento článek čtou, považují učení se od profesionálů za samozřejmost - a s velkou pravděpodobností jsou to ti úspěšní.

Ať už tedy děláte cokoliv, naučte se každý den jednu malou věc. Něco, co vám pomůže posunout se ve vašem podnikání nebo práci nebo snu o kousek kupředu. Jednu maličkost, která vylepší něco ve vašem přemýšlení nebo zefektivní něco z toho, co děláte. Která vám umožní dostat se o kousek dál, než jste byli včera.

Pokud si na toto konstantní učení se zvyknete, zažijete zázraky.

A zde je můj tip. Jedním z profesionálů, od kterého se učím já, se jmenuje Eric Worre. Byznysman, řečník, síťař a lektor. Vybudoval několik podniků a zasvětil svůj život tomu, aby povznesl síťový byznys na profesionální a respektovanou úroveň. Neustále jde vpřed, učí se od ještě zkušenějších a o vše se dělí s těmi, kteří mají zájem poslouchat.

Pokud rozumíte anglicky, rozhodně doporučuji stránky Erica Worreho http://networkmarketingpro.com

Ať se vám daří.

Milan ŘeřichaSouvisející články

Související články

Z historie blogu