Tak trochu jiný veletrh - LyoEXPO

Vážení přátelé,

již 30. července proběhne na brněnském výstavišti v pavilonu A první veletrh partnerů Cashback Programu pod názvem LyoEXPO. Narozdíl od klasických vystavovacích akcí je těžištěm LyoEXPO navázání spolupráce mezi obchodníky, důraz na výrazné snižování nákladů vzájemnou spoluprací a tím otevření nových obchodních příležitostí. Veletrhu se mimo jiné účastní na 500 profesionálních marketerů, kteří dohromady zastupují čtvrt milionu koncových zákazníků i řadu firem nejrůznějších oborů. Zde je několik důvodů, proč byste měli zvážit účast i s vaší firmou, nebo minimálně návštěvu veletrhu:

Fotografie: BVV

1. důvod - více než sto firem, u kterých můžete snížit svoje náklady v rámci B2B partnerství. Zastoupeny budou dodavatelské firmy z mnoha odvětví včetně energií, gastronomie, vybavení provozoven, velkoobchodní dodavatelé i maloobchodní prodejci. Partnerství s těmito firmami pro vás může znamenat snížení nákladů o desítky i stovky tisíc.

2. důvod - na veletrhu představíme i naše dotované EET řešení, které můžete díky dotacím od našich partnerů získat i zdarma. Oproti klasickým pokladním řešením umíme navíc celý systém nastavit tak, abyste peníze vydělávali i když máte zrovna zavřeno. Více na LyoEXPO.

3. důvod - jako vystavující firma získáte kontakt s přibližně 500 marketery - obchodními zástupci, kteří jsou připraveni doporučit vaši firmu více než 250 tisícům svých zákazníků sdružených do věrnostního programu.

Fotografie: BVV
4. důvod - k tomu navíc můžete přímo na LyoEXPO získat stovky potenciálních zákazníků, kteří na veletrh přijdou přesně proto, aby si naplánovali odklonění nákupů vlastních i svých příbuzných k vystavujícím obchodníkům. Už z principu našeho programu se jedná o zákazníky, kteří nakupují opakovaně. Jak cenný je pro vás takový zákazník?

5. důvod - vaše firma bude prezentována na webu LyoEXPO až do dalšího veletrhu. Stránky budou bohaté na informace o partnerech a mimořádné nabídky a chceme na ně přivést většinu ze čtvrt milionu našich registrovaných zákazníků. Vaše firma tak bude vidět i dlouho po skončení veletrhu a to v tomto případě znamená další zakázky a obchody pro vaši firmu.

Fotografie: Lyonart
6. důvod - vaše propagační materiály a vizitky se během jednoho dne veletrhu dostanou cíleně přesně k těm zákazníkům, kteří vyhledávají partnery pro své nákupy. Kolik by vás stálo oslovení pomocí letákového náletu nebo cíleného rozesílání? Přitom za zlomek ceny můžete na veletrhu vystavovat a získat současně i všechny zmíněné výhody.

7. důvod - vše bude prezentováno v médiích, na všech dostupných sociálních sítích a dalších komunikačních kanálech. Sílu sociálních sítí není třeba konkrétně popisovat.

Fotografie: Lyonart
8. důvod - jako vystavovatel získáváte současně možnost promítání akčního videoklipu nebo videoreklamy o vaší firmě přímo na LyoEXPO. Klip bude umístěn i do Lyoness.TV

9. důvod - získáte přednostní právo vystavovat na předvánočním prodejním LyoEXPO v listopadu, které proběhne zvlášť pro Čechy a zvlášť pro Moravu. Všichni naši zákazníci (aktuálně 250 000 lidí) budou vyzváni k tomu, aby nákup dárků odložili a realizovali na vánočním LyoEXPO a tím podpořili obchodní partnery Cashback programu.

Fotografie: Lyonart
Všechny tyto výhody mohou pro vaši firmu znamenat kromě okamžitého zisku z prodeje zboží nebo služeb na místě v řádu desítek či stovek tisíc Kč i dlouhodobé obchodní vztahy v hodnotě stovek tisíc až milionů Kč.

Cena za prezentaci vaší firmy na veletrhu je více než symbolická a dostupná i pro malé firmy a podnikatele. Na podpoře malých a středních podnikatelů stojí celá naše filozofie, proto je i cena za stánek nebo výstavní místo nižší než průměrná cena letákové kampaně nebo reklamy v lokálním tisku.

Místo konání: BVV (brněnské výstaviště), pavilon A
Datum: sobota 30.7.2016
Pro koho je veletrh určen: lokální firmy a obchodníci všech oborů schopní uspokojit potřeby zákazníků z celé ČR.

Součástí veletrhu budou i 45ti minutové workshopy pro obchodníky o tom, jak pracovat se svými zákazníky tak, abyste od nich získali více peněz s menším úsilím.


Pokud se chcete našeho jednodenního veletrhu zúčasnit (což vřele doporučuji), kontaktujte mne pro konkrétní nabídku a podmínky, i pokud ještě nejste partnerem Cashback programu.


S přáním úspěšného podnikání

Milan Řeřicha
milan.rericha (zavinac) gmail.com
Tel. +420 775 220 191

Fotografie: BVV a LyonartSouvisející články

Související články

Z historie blogu