Firmo, podnikateli, živnostníku - staňte se partnery Cashback programu

Vážení přátelé,

v průměru každých deset minut se do našeho Cashback programu registruje v některé ze 47 zemí nová partnerská společnost. A v průměru každých 37 sekund nový zákazník, tedy držitel univerzální věrnostní karty. Jen v České republice pak najdete více než 2 300 partnerů s tímto logem na své provozovně.


Stále více firem tak objevuje zjevné výhody a široké možnosti sdíleného věrnostního programu. Kromě přeposílání si zákazníků dostávají do rukou nástroje, které měli dříve k dispozici jen velké řetězce, jež jich dokázali řádně využít a přitáhnout zákazníka do své prodejny. Nyní ty samé zbraně dostávají do ruky malí a střední podnikatelé za pouhý zlomek ceny.

A co vaše firma? Váš obchod? Chcete nabídnout vašim zákazníkům mimořádný servis a umožnit jim dostávat s vaší zákaznickou kartou výhody u více než 60 000 obchodníků po celém světě? Ano, S VAŠÍ ZÁKAZNICKOU KARTOU. Nebudou se k vám zákazníci rádi vracet, když jim nabídnete takový unikátní servis?

Chcete být vidět ve společnosti největších firem světa a dostávat od nich zaplaceno za každého zákazníka, kterého vybavíte VAŠÍ zákaznickou kartou a on u nich nakoupí? A stejně tak být placeni od desítek tisíc malých a středních podniků po celém světě? Chcete, aby oni doporučovali svým zákazníkům právě vás?

Nebo vám stačí upozornit trvale na vaši prodejnu nebo službu našich čtvrt milionu českých zákazníků, držitelů Cashback karty?

Pak není na co čekat - kontaktujte mne co nejdříve, abychom dali vše potřebné dohromady a mohli jsme vás zařadit i do našich předvánočních promoakcí.

Kontakt na mne najdete vpravo od tohoto článku.

S přáním mnoha úspěchů

Milan Řeřicha
Související články

Související články

Z historie blogu