Máme za sebou úspěšné LyoEXPO v Brně

Vážení přátelé,

minulou sobotu, tedy 30. července 2016, se na brněnském výstavišti v pavilonu A konal historicky první veletrh partnerů věrnostního programu s názvem LyoEXPO. Než budou k dispozici oficiální statistiky veletrhu, zde je alespoň první pohled na podle mne vydařenou akci.


V první řadě bych chtěl poděkovat organizátorům veletrhu LyoEXPO za skvělou práci a organizaci. Od vzniku myšlenky po realizaci veletrhu uběhl necelý měsíc, přesto se podařilo domluvit celou řadu zajímavých vystavovatelů nejrůznějších oborů.

Pro ty, kteří se chtěli naučit něco nového, probíhaly navíc celý den zajímavé semináře. Na LyoEXPO tak v roli přednášejících vystoupili Viktor Hojka, David A., Jan Vojtíšek, David Kirš a CEO společnosti Lyoness Hubert Freidl.

Zde jsou některé z reakcí zúčastněných obchodníků i návštěvníků:
Reakce na LyoEXPO a připravované novinky můžete sledovat v této facebookové skupině. Oficiální stránky LyoEXPO potom najdete na adrese www.lyoexpo.cz

Pokud jste firma a máte zájem zúčastnit se předvánočního listopadového LyoEXPO a nevíte, co pro to udělat, nebo pokud chcete oslovit více než 250 000 českých zákazníků sdružených do věrnostního programu, napište mi pro instrukce, co je třeba pro to udělat.

S přáním mnoha úspěchů

Milan Řeřicha
milan.rericha (zavináč) gmail.com

Fotografie:  Hana Pleskotová, Milan Řeřicha

Související články

Související články

Z historie blogu