MotoGP, nový významný partner Cashback Programu

Vážení přátelé,

včera, tedy 1. srpna 2016, bylo oficiálně oznámeno partnerství s MotoGP. Univerzální Cashback kartu tak dostanou fanoušci při závodech v Rakousku, ČR a Španělsku.


Níže si můžete přečíst překlad oficiálního oznámení.


Lyoness je nyní novým partnerem MotoGP 

Lyoness a Dorna Sports s potěšením oznamují své partnerství pro seriál MotoGP. V roce 2016 bude Lyoness vystupovat jako sponzor na závodech MotoGP ve Spielbergu (AUT), Brně (CZ) a Aragónu (SPA).

Logo Lyoness bude zobrazeno v každé závodní dráze. Mimo to zahrne Dorna Sports celosvětově úspěšné nákupní společenství do všech významných aktivit v průběhu MotoGP událostí. Díky tomu bude Lyoness v přímém kontaktu s fanoušky a bude jim tak moci lépe vysvětlit výhody Lyoness nákupního společenství.

Hubert Freidl, CEO Lyoness, prohlásil: "Jsme velmi spokojeni se spoluprací s Dorna Sports. Kooperace s MotoGP je dalším milníkem pro naši společnost, protože přímo souvisí s naší strategií začlenění se do světa populárních sportů."

Pau Serracanta, výkonný ředitel obchodní oblasti Dorna Sports řekl: "Jsem s dohodou, které jsme dosáhli s Lyoness, velmi spokojen. Naším cílem je zapojit do této spolupráce rovněž naše další partnery v MotoGP. Nabízené možnosti jsou obrovské a četné."


Originál oznámení najdete zde.

Pokud máte jako obchodník zájem prezentovat svoje služby nebo zboží fanouškům MotoGP skrze náš zákaznický program, napište mi o instrukce, jak postupovat.

S přáním mnoha úspěchů

Milan Řeřicha
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu