South-East 1 customer cloud k dispozici

Zpráva pro sponzory

Vážení přátelé,

od začátku srpna mají marketéři možnost stát se sponzory nového South-East 1 Customer Cloudu a získat tak podíly na nákupech ve čtyřech evropských zemích.

Cloud zahrnuje zákazníky z Maďarska, Bulharska, Rumunska a Řecka, kteří dostali nebo dostanou věrnostní cashback kartu v rámci velkých kooperací, spolupráce s národními sportovními kluby, řetězci, white label řešení a zákazníky, kteří si sami o kartu zažádají na webu věrnostního programu.


Sponzorstvím cloudu získáte nakupující zákazníky ve zmíněných čtyřech zemích a s tím odpovídající finanční podíl na výkonu cloudu. Customer cloud je rozdělen na 24888 podílů, zisky cloudu se dělí rovnoměrným způsobem mezi sponzory podle počtu pořízených podílů.

Customer Cloud je jednoduchým a velmi efektivním způsobem, jak dlouhodobě profitovat díky nákupům zákazníků ve zúčastněných zemích. V již realizovaném ATCC (Rakousko) jsou zákazníky cloudu například fanoušci Rapid Vídeň, Sport Hilfe a dalších kooperací, v polském PLCC cloudu fanoušci čtyř největších polských fotbalových klubů s podporou řetězců jako je Carefour, Tesco nebo PKN Orlen.

Máte-li o podíl v South-East 1 Customer Cloudu zájem, kontaktujte mne pro instrukce, jak je možno jej získat. Kontakt najdete v bloku po pravé straně blogu.

S přáním úspěšného dne

Milan Řeřicha
Související články

Související články

Z historie blogu