Tip: Jak ušetřit při každém nákupu na Zoot.cz 15,5% až 28%

Vážení přátelé,

nakupujete pravidelně na Zoot.cz? Přečtěte si tip, jak každým nákupem ušetřit 15,5 až 28%, případně mít nákup zcela zdarma. Je to velmi snadné a zdaleka ne každý o tom ví.


Jak ušetřit 15,5% - 28%


Celé "kouzlo" spočívá v chytrém využití síly robustního věrnostního programu Lyoness, do kterého je Zoot.cz také zapojen a který oproti jiným věrnostním programům nabízí celou řadu významných výhod. Předně, kromě aktuálních 118 online obchodů zahrnuje i více než 2200 kamenných prodejen jen v ČR, přičemž s jedinou registrací můžete sbírat a využívat výhody po celém světě u několika desítek tisíc obchodníků, například na dovolené.

V čem je tedy univerzální věrnostní program Lyoness výhodnější než například Vratné peníze nebo Plná peněženka, které také vracejí peníze z nákupů?

Oproti ostatním "jednoduchým" programům sbíráte kromě klasického cashbacku (tedy peněz zpět) s každým nákupem i hodnotné Shopping Points (nákupní body), které můžete vyměnit za další slevy a mimořádné akce určené exkluzivně členům univerzálního věrnostního programu. Díky nim například konkrétně na Zoot.cz získáte z každé utracené stokoruny 12,50 - 25 Kč zpět, tedy 12,5 - 25%. Dohromady tak dostanete zpět skvělých 15,5 - 28% z každého nákupu na Zoot.cz.

Příklady uplatnění Shopping Points
Jak přesně Shopping Points a jejich směna za exkluzivní výhody fungují, si můžete přečíst v tomto příspěvku.

Jak výhody získat?


Předně musíte být registrovaným členem věrnostního programu. Registrace i používání jsou bezplatné, bezplatné je i automatické odesílání cashbacku na váš bankovní účet. Program není zatížen žádnými poplatky. Zaregistrovat se můžete zde. Údaje vyplňte pravdivě, na zadaný e-mail vám přijdou přihlašovací údaje a heslo pro vstup do administrace, na mobil pak PIN pro potvrzení operací týkajících se výběru peněz (například nastavení bankovního účtu, kam vám má program nastřádané peníze zasílat).

Pokud již členy jste, přihlaste se před nákupem do své webové administrace, do vyhledávání napište Zoot a přejděte na tuto stránku:


Kliknutí na tlačíto "Nyní nakupujte online" vás přenese přímo na Zoot, kde si vyberte zboží a nakupte tak, jak jste zvyklí. Nic jiného dělat nemusíte, propojení vznikne automaticky. Je třeba mít v prohlížeči zapnuté cookies, což má standardně nastaveno 95% uživatelů - pokud nevíte, co to je, zeptejte se svého počítačově nadaného kamaráda.

Pokud jste nákup na Zoot provedli tímto způsobem, do 24 hodin se vám objeví ve vaší Lyoness administraci včetně toho, kolik z tohoto nákupu získáváte zpět v penězích a v Shopping Points. Po uplynutí lhůty, kdy máte nárok na vrácení zboží, se nákup definitivně uzavře a získané výhody se připíšou k vašemu účtu věrnostního programu.

Podobným způsobem ostatně můžete nakoupit v kterémkoliv online obchodě zapojeném do tohoto věrnostního programu - přihlaste se do své administrace, vyhledejte online obchod, ve kterém chcete udělat nákup, přejděte do něj pomocí tlačítka "Nyní nakupujte online" a vše ostatní opět proběhne automaticky.

Pro získání výhod v kamenných prodejnách si pak v administraci vytiskněte svoji cashback kartu, kterou předložte při placení u pokladny. Všechny výhody se sčítají a i tyto nákupy najdete ve své administraci po přihlášení pěkně pohromadě s nákupy z online obchodů.

Tajný tip na závěr: Jak mít své nákupy zcela zdarma


Síla věrnostního programu se projeví naplno v okamžiku, kdy přes něj začnete realizovat své nákupy ve více oblastech - např. potraviny, drogerie, energie, plyn, telefon, dovolená, servis, úklid, atd. Díky kumulovaným výhodám chytrého nakupování máte pak možnost bezplatně získat podíly na obratech celého nákupního společenství a z toho odpovídající profit, snadno převyšující peníze utracené za vaše nákupy. Vše navíc ještě zrychlíte, pokud věrnostní program doporučíte svým přátelům, kteří vám s dosažením potřebného obratu pomohou.

Příklad zhodnocení chytrého nakupování
Pokud chcete vědět, jak přesně to udělat a jak vše správně nastavit, napište mi, domluvíme si osobní nebo online setkání.

Hezký den!

Milan Řeřicha
Související články

Související články

Z historie blogu