S Cashback Card jsou i trička a mikiny The Simpsons a Big Bang Theory levnější

Vážení přátelé,

po sérii článků o velkých partnerech Cashback programu si dnes dovolím něco lehčího :) Pokud máte rádi seriály Simpsonovi (v originále The Simpsons) nebo Teorie velkého třesku (tedy The Big Bang Theory), nejspíš při hledání narozeninových nebo vánočních dárků narazíte i na online obchod Geekshop.cz, který právě trička, mikiny a další věci s motivem těchto seriálů úspěšně prodává již několik let. A jediným důvodem, proč dnes píšu tento článek je, abych vám sdělil, že všechny ty věci, které prodávají, můžete mít s extra slevou :)

S Cashback Card jsou i trička a mikiny The Simpsons a Big Bang Theory levnější
Simpsonovi, obrázek: Geekshop.cz

Teorie velkého třesku, obrázek: Geekshop.cz

Je to velmi jednoduché. Využijte toho, že Geekshop.cz najdete i v našem Cashback programu. Před nákupem v tomto obchodě se nejprve přihlaste do vaší online administrace a přejděte do obchodu z ní. Návod, jak nakupovat v online obchodech tak, abyste získali peníze zpět, najdete zde.

Geekshop - sleva z každého nákupu

A pokud ještě Cashback kartu nemáte a chcete si nechat vracet peníze ze svých nákupů u více než 2 300 partnerských společností v ČR a více než 70 000 po celém světě, zažádejte si o ni zde.


S přáním mnoha zábavy s ušetřenými penězi

Milan Řeřicha


P.S.: Kromě Simpsonových a Big Bang Theory mají v obchodě i trička a mikiny s tématy Star Wars a Superhrdinové (Batman, Spiderman, Superman, atd.)
Související články

Související články

Z historie blogu