Aktualizace Cashback Programu (2016-10-19)

Vážení přátelé,

dnes (19. října 2016) došlo k rozšíření funkcí Cashback Program Professional. Najdete je v nové sekci menu Online.

Cashback Program Professional aktualizace

1. Registrace stálých zákazníků online

Nově si můžete jako obchodník vygenerovat odkaz, který umožní Vašim zákazníkům zaregistrovat se online jako Váš stálý zákazník. V praxi to znamená, že jej můžete jednoduše uvést na Vašich webových stránkách nebo poslat zákazníkovi e-mailem. Po kliknutí se zákazníkovi otevře standardní registrační formulář, který zákazník vyplní a po potvrzení ověřovacím odkazem v e-mailu se stane Vaším stálým zákazníkem a vy jeho doporučitelem. Vhodné je doplnit registraci výzvou k vyzvednutí Vaší zákaznické karty ve Vaší provozovně.

Cashback Program Professional aktualizace - online registrace

2. Zobrazení jako online obchod v přehledu obchodníků

Další novinkou je možnost přiřadit k Vašemu kamennému obchodu bezplatně i Váš online shop. Ten se potom bude zobrazovat jako samostatný obchod v přehledu obchodníků na webových stránkách Cashback programu všech partnerů a v mobilní aplikaci. Doposud bylo jedinou možností objednat a uhradit speciální variantu programu pro online obchody, nyní ji jako majitelé Cashback Programu Professional máte zdarma.

Cashback Program Professional aktualizace - online shop

Cashback Program Professional aktualizace - online shop

Nezbývá než dodat, že nové funkce, dobře využité, mohou významně rozšířit dosah a možnosti Vašeho byznysu a práce se zákazníky.

S přáním úspěšného podnikání

Milan Řeřicha
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu