Auto v klidu, cashback z každé platby a šance na výlet

Vážení přátelé,

na Cashback kartě se mi líbí široký záběr obchodů a služeb, které ji akceptují. Jednoznačně nejlepší věrnostní program, jaký si můžete přát :)

Dnes bych rád upozornil na partnera, který vyřeší řadu Vašich starostí s pojištěním aut, majetku, odpovědnosti, úrazovým a životním pojištěním, povinným ručením, a pod. Najdete ho v Jižních Čechách, ale běžně řeší záležitosti pro celou ČR. Nejlepší ale je, že když mu pošlete informace co chcete nebo Vaši stávající pojistku, ve většině případů Vám udělá lepší návrh. A když ne, tak to přizná. A to se mi líbí - férový přístup.I proto zde uvedu kontakt přímo na něj - pokud něco potřebujete nebo ho chcete třeba jen vyzkoušet, zavolejte mu nebo napište (snad mě kvůli tomu nepřestane mít rád :)).

Ing. Miroslav Růžička, Generali pojišťovna, Agenturní kancelář Písek, tel. +420 777 218 018, miroslav.ruzicka@generalipisek.cz

Navíc získáte 5% Casback a 15 Shoping Points z provize, a to z každé platby po celou dobu pojištění. Ale to už je spíš malý bonus k tomu, že jste v klidu a v dobrých rukou.

S přáním pohodového dne

Milan ŘeřichaSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu