EET řešení od 1 Kč a bez poplatků pro stánky, hospody, penziony a prodejny

Vážení přátelé obchodníci,

pokud stále ještě nemáte vyřešen způsob povinné elektronické registrace tržeb, který se rychle blíží, rád bych Vás upozornil na řešení, které je dle mého názoru zajímavé hned z několika důvodů.

EET Euro 50TEi Mini CZ pokladna bez poplatků za 1 Kč s dotací

1, Stojí za ním firma s 25 lety zkušeností v oblasti pokladních systémů

2, Má pevnou konstrukci, je přenosné a přitom velmi odolné a stavěné pro dlouhodobý provoz. Tedy žádný levný plastový tablet, o který se budete neustále bát. Na pultě nezabere velký prostor a můžete jej snadno zamknout do šuplíku, vzít si jej s sebou večer domů nebo třeba do terénu na trh, kde na baterii vydrží 12 hodin intenzivního provozu.

3, Můžete ho mít bez měsíčních poplatků, tzn. bez paušálu! Jinými slovy, ušetříte 400 - 800 Kč měsíčně za ... kdo ví za co. To je fajn, ne? :)

4, Účtovat lze online i offline. Jestliže není momentálně k dispozici připojení k internetu, nevadí, účtovat a tisknout účtenky můžete vesele dál. Data se odešlou automaticky najednou, jakmile je připojení dostupné (zařízení komunikuje bezdrátově přes WiFi, pokud byste chtěli připojení přes lokální síť nebo SIM, dokážeme to zařídit). Nemáte-li tedy internet na prodejně, nemusíte si ho kvůli EET pořizovat - na odeslání dat máte ze zákona 48 hodin, stačí tedy vzít zařízení večer domů. Za internet na prodejně nebo v mobilu můžete tedy opět s klidem ušetřit dalších pár stokorun měsíčně.

5, To nejlepší na konec. Zařízení můžete samozřejmě koupit i jinde, ale když mi napíšete, dostanete jej s Cashback výhodami a díky dotaci od jednoho z našich partnerů můžete mít celé EET vyřešeno již od 1 Kč. A nezapomeňte na ušetřené stokoruny za paušál a internet. Stačí?

EET Euro 50TEi Mini CZ pokladna bez poplatků za 1 Kč s dotací
Držím v ruce Euro-50TEi Mini CZ a říkám vám, že je to moje jasná volba
EET Euro 50TEi Mini CZ pokladna bez poplatků za 1 Kč s dotací
Design se také povedl a škoda, že z obrázku nepoznáte
i krásné zpracování přístroje :)

Pokud vás zajímají technické parametry, najdete je zde.

Pozor, zařízení není nějaká lepší kalkulačka, ale profesionální pokladní systém se vším podstatným.

Snad jen dodám, že shodou okolností jsem se slovenskou firmou Elcom před lety pracoval právě v oblasti přenosných registračních pokladen. Již tenkrát byla zařízení velmi na úrovni a spolehlivá. Od té doby se společnost stala největším prodejcem pokladen na Slovensku a svá řešení prodává nyní do 60 zemí, přičemž v některých z nich je také největším dodavatelem pokladních systémů.

To všechno jsou důvody, proč toto zařízení osobně doporučuji a považuji je za nejlepší řešení pro Vás, kteří chcete povinnost elektronické evidence tržeb vyřešit levně, ale přitom s kvalitním servisním zázemím a nepotřebujete velkou pokladnu s mnoha složitými funkcemi. Běžná životnost pokladen od Elcomu je okolo 6 let, což je opět oproti tabletům s cca 2 roky životnosti (když je nepoužíváte příliš často) další obrovské plus a koneckonců i další finanční výhoda.

S tímto zařízením budete jednoduše, co se EET týká, v naprostém klidu nyní i na několik dalších let.


Pokud Vás tedy toto řešení zaujalo a chtěli byste jej třeba se zmíněnou dotací od našeho partnera a ještě s Cashback výhodami, napište mi, rád pomohu.

S přáním v klidu vyřešené povinnosti EET

Milan Řeřicha
milan.rericha@gmail.comSouvisející články

Komentáře

Související články

Z historie blogu