Nová mobilní aplikace Cashback App

Vážení přátelé,

před několika dny byla zveřejněna nová mobilní aplikace Cashback App, která nahrazuje původní aplikaci Lyoness Mobile. Nová aplikace je zatím dostupná pouze pro operační systém Android, verze pro iOS by měla být ke stažení od listopadu.


Stejně jako v původní verzi je možno na displeji mobilního telefonu zobrazit čárový kód Vaší Cashback karty, která Vám tak nemusí zabírat místo v peněžence. Tuto funkci také využijete v případě, že jste se zaregistrovali online a nedostali jste zatím žádnou plastovou kartu od obchodníka nebo marketera. Ikonu pro zobrazení virtuální karty nyní najdete ve spodním pravém rohu obrazovky aplikace, případně stačí při spuštěné aplikaci telefonem zatřást.

Zelenou lištu s přehledem obchodních partnerů ve Vašem okolí oproti tomu nahradila ikona v pravém horním rohu obrazovky aplikace.

Aplikace přináší také několik důležitých vylepšení, například okamžité zobrazení Shopping Points dealů, tedy speciálních akcí obchodníků. Pokud se Vám akční nabídka líbí, můžete ji hned na místě použít a nemusíte ji nejprve objednat na webových stránkách, jako tomu bylo dříve.

Nová aplikace je skinovatelná a podle předběžných oznámení je tak připravena na automatické přizpůsobení vzhledu podle toho, kdo zákazníkovi věrnostní kartu vydal.

Novou mobilní aplikaci najdete v Google Play Store.

nová mobilní aplikace Cashback App od Lyoness
Ukázka přehledu obchodníků v mém okolí v nové Cashback App

nová mobilní aplikace Cashback App od Lyoness

S přáním příjemného nakupování

Milan ŘeřichaSouvisející články

Související články

Z historie blogu