Nové partnerské společnosti od 1. 9. 2016

Vážení přátelé,

od 1. 9. 2016 se k nám v České republice přidalo těchto 16 nových partnerských společností. Pro získání výhod věrnostního programu předložte při placení také vaši Cashback kartu.

Vacuum Art Bar – Praha
Umělecký bar/club v srdci Vršovic, který Vám poskytne dokonalé útočiště jak v létě na letní zahrádce, tak v zimě, v útulných sklepních prostorách. Skvělé pivo, kvalitní muzika, pozitivní atmosféra.

HRAJME FÉR - SPORT JE FAJN - Opava
Smyslem a cílem této organizace s názvem Naučíme naše děti sportovat je dát všem dětem zdarma možnost sportovat už od mateřských škol a pracovat s těmito dětmi tak, aby se naučily mít rády pohyb a sport už odmalička. Aby už odmalička získávaly základ.

HC Slezan Opava - Opava
Hokejový klub s velkým srdcem! Hokejový klub s mnohaletou tradicí hrající ve 2. hokejové lize.


JUDr. Eva Vaňková, advokát – Praha a Vysoké Mýto
Právní služby související s převodem nemovitostí, rodinné právo, pracovní právo, sepis smluv, vymáhání pohledávek, služby zapsaného mediátora.

Wellness & Therapy – Liberec
Příjemné prostředí pro skupinky či páry, sauna, vířivka a možnost masáží. Nechce se hýčkat.

Penzion Švamlův Mlýn – Spálov
Penzion s celoročním provozem se nachází v Oderských vrších v klidné zóně obce Klokočůvek, cca 10 km od města Odry. Vybavení penzionu a jeho okolí jsou ideálním místem pro rodinnou rekreaci a pro pořádání akcí všeho druhu.

Restaurace pod Jasanem – Harrachov
Restaurace má 26 míst pro malý prostor. Tato restaurace není vhodná pro děti do pěti let (dětská jídla nevaříme). Nabízíme steaky, ryby, saláty.

Zahrada v akci - S&E Solutions s.r.o. – Litomyšl
Servis a prodej zahradní, stavební a komunální techniky. STIHL, HONDA, VARI, SECO. Půjčovna nářadí.

Radio Zlín a Rock max – Zlín
Radio Zlín Media zastupuje RADIO ZLÍN a rádio ROCK MAX. Obě rádia nabízí kvalitní moderátory a zajímavý program. Získáte zde informace, které vás opravdu zajímají – hudební novinky, zpravodajský servis, sport, počasí, doprava, pozvánky na akce atd.

Cashback Program karta Lyoness Radio RockMax

NEUKLOUZNI.CZ – Opava
Speciální trvalé protiskluzové řešení pro všechny typy povrchů interiéru a exteriéru. Vhodné pro průmyslové objekty, hotely, veřejné budovy, soukromé objekty. Navrhneme Vám projekt na míru.

ABAX SERVISNÍ CENTRUM, s.r.o. – Ostrava
Poskytujeme servis notebooků, PC, tiskáren, tabletů, telefonů a další elektrotechniky. Poskytujeme bezplatnou diagnostiku.

Čerpací stanice – Warman, s.r.o. – Sibřina
Čerpací stanice s občerstvením v Sibřině. Výhradní dodavatel PHM Čepro.

VINNÝ SKLEP U KUSALY – Ostrava
Vinotéka s širokou nabídkou sudových vín, sektů, značkových vín z moravských a rakouských vinic.

Tauer habitat – Klimkovice
Luxusní nábytek pro náročné. Nabízíme designové poradenství a zakázkový nábytek.

ALDA Opava, s.r.o.– Opava
Půjčovna, prodej, servis stavební a zahradní techniky. Jsme autorizovaný dealer značky Husqvarna a expert na robotické sekačky Automower.

Český zelinář – Praha
Rodinná firma, kde celoročně koupíte veškerý sortiment čerstvého ovoce, zeleniny, salátů, bylinek, hub, lesních a exotických plodů od zahraničních pěstitelů zvláště v zimě a od českých farmářů po většinu roku.

Zdroj: LyonessSouvisející články

Související články

Z historie blogu