Chcete jezdit bezpečně? Škola smyku zdarma pro držitele Cashback karty

Vážení přátelé,

dnes mám pro Vás tip, který Vám může ušetřit doslova desítky tisíc Kč. A to zdarma.

Libros Centrum bezpečné jízdy Ostrava Lyoness Cashback Card partner

Blíží se zima a s ní namrzlá vozovka a zvýšený počet možných krizových situací. I zkušenému profesionálovi se může stát, že mu auto na mokré nebo zasněžené vozovce ujede a potom je již jen otázkou prostředí, rychlosti řidičových reakcí a zkušenosti, jak celá situace dopadne.

Abyste omezili vznik krizových situací a škod na Vašem automobilu, a byli připraveni regovat na nečekané jízdní problémy, když už nastanou, pořádá Libros - Centrum bezpečné jízdy Ostrava pro širokou řidičskou veřejnost kurzy Škola smyku, ve kterých se připravíte právě na možné nečekané problémy.

Libros Centrum bezpečné jízdy Ostrava Lyoness Cashback Card partner

Libros Centrum bezpečné jízdy Ostrava Lyoness Cashback Card výhody

Kurz se skládá z jedné hodiny v akreditované učebně, kde projdete teoretickou přípravou a ukázkami, jak situace řešit, a třech hodin na venkovním polygonu, kde strávíte další tři hodiny nácvikem bezpečné jízdy, simulacemi smyků a změříte si například i svoji brzdnou dráhu v závislosti na typu povrchu. Na konci kurzu obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

Kurz Školy smyku Centra bezpečné jízdy Ostrava stojí standardně 3 900 Kč / osobu / vůz, Vy jej ale můžete mít díky Cashback kartě zcela zdarma - tedy konkrétně výměnou za 13 Shopping Points.

Libros Centrum bezpečné jízdy Ostrava Lyoness Cashback Card Shopping Points Deal
Akční nabídka Libros - Centrum bezpečné jízdy Ostrava
Shopping Points neboli nákupní body získáváte automaticky při každém nákupu s Cashback kartou u partnerů věrnostního programu. Nasbírané nákupní body můžete měnit za další speciální akce a slevy, jako je například právě tato. Shopping Points je též možno bezplatně poslat jinému držiteli Cashback karty. Pokud tedy máte na svém účtu málo Shopping Points, Vaši přátelé Vám mohou s jejich sbíráním pomoci.

Nakupovat s Cashback kartou se prostě vyplatí.

Poukaz na kurz Škola smyku zdarma od Libros - Centra bezpečné jízdy je možno získat nejpozději do 22. 10. 2016 a najdete jej v sekci Uplatnit Shopping Points - Shopping Point Deals po přihlášení do Vaší webové administrace věrnostního programu.

Poznámka: pokud hledáte zajímavý vánoční dárek, centrum nabízí i nejrůznější adrenalinové zážitky. Pokud si některý z nich vyberete, Cashback kartu určitě nezapomeňte využít.S přáním bezpečného cestování

Milan Řeřicha

UPDATE 17. 10. 2016:
Platnost poukazu na Školu smyku za Shopping body je 12 měsíců od jeho pořízení (výměny za Shopping Points).

UPDATE 18. 10. 2016:
Všechny dostupné poukazy na Školu smyku byly již rozebrány. Na webových stránkách Cashback programu ale i tak najdete celou řadu dalších akčních nabídek pro členy věrnostního klubu od nejrůznějších obchodních partnerů. Cashback karta se prostě vyplatí :)
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu