Volný vstup na zápas SK Slavia vs. 1. FC Slovácko v sobotu 22. 10. 2016

Dobrý den,

ve spolupráci s SK Slavia jsme držitelům naší bezplatné Cashback karty domluvili volný vstup na stadion na zápas Synot ligy SK Slavia vs. 1. FC Slovácko v sobotu 22. 10. 2016 od 20:05 hod.

Cashback kartu opravňující k volnému vstupu na uvedený zápas si můžete bezplatně vyzvednout zde (je možné ji získat od 18 let). Věrnostní karta i celý věrnostní program jsou kompletně zdarma.

Co musíte udělat pro to, abyste měli volný vstup na tento zápas?


Stačí přijít včas do Eden Arény ke vstupu č. 4 a prokázat se svou Cashback Card kontrolní službě u vstupu. Následně se můžete pohodlně usadit na jakékoliv volné místo v sektoru č. 125 - Slavia Cashback card sektor. V případě, že v tomto sektoru při vašem příchodu již nezbudou volná místa, můžete libovolně obsadit volná místa na jižní tribuně v sektorech 122, 123, 124 a 126.


Cashback karta je univerzální bezplatná VIP věrnostní karta, která vrací peníze z nákupů u více než 2300 obchodníků v ČR. Uplatníte ji také u více než 70 000 partnerů ve 47 zemích světa. Takže se vám bude hodit i po zápase.Poznámka:

Počet volných karet není omezen, můžete tedy vzít i své přátele. Pozor! Na jednu Cashback kartu můžete dostat pouze jeden volný vstup! (každý bude potřebovat svoji). Pokud jich potřebujete více, stačí přeposlat odkaz na tuto stránku nebo využijte možnosti bezplatného doporučení přátelům. U vchodu na stadion pak bude načten čárový kód z karty. Ideálně k tomu poslouží bezplatná aplikace na mobilní telefon (Android i iOS), nebo si můžete kartu s čárovým kódem po registraci a přihlášení vytisknout na domácí tiskárně.

Pokud již svoji cashback kartu máte například od některého z obchodníků, nemusíte se již znovu registrovat.

Průběžné informace o programu a vracení peněz z vašich nákupů najdete zde.Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu