Na Black Friday ušetřete více než ostatní

Vážení přátelé,

zítra začíná tzv. Black Friday, tradiční den velkých slev a předvánočních výprodejů. Vy potom máte šanci ušetřit více než ostatní. Jak? Jednoduše kombinací akcí a slev obchodu s výhodami bezplatné věrnostní cashback karty, která vrací peníze z každého nákupu u partnerských společností.

Slevy až 70% nabízí na Black Friday i Kasa.cz, kde také můžete nakoupit
skrze Lyoness cashback program a získat ze svého nákupu peníze zpět
Dodatečnou další slevu až 5% a hodnotné nákupní body na další slevy tak můžete získat jak při nákupu ve více než 2000 kamenných obchodech, ale i ve více než stovce online obchodů, například na AliExpress.com, eBay.comKasa.cz, Zoot.cz, Notino.cz, Hodinky.cz, Sperky.cz, Vivantis.cz, Parfemy.cz, Conrad.cz, E-Whisky.cz, Footshop.cz a mnoha dalších. Kombinací cashbacku a nákupních bodů tak dosáhnete dodatečné celkové slevy několika dalších desítek procent.

Jediné co k takovému nákupu potřebujete je účet v bezplatném věrnostním programu a před samotným nákupem přejít na webovou stránku online obchodu skrze Vaši online administraci. Nic složitého a vše bezplatně. Takto provedený nákup se Vám do Vaší online administrace zaznamená a po jeho ukončení Vám obchodník pošle vrácené peníze na účet věrnostního programu, odkud si je odešlete na Váš bankovní účet.

Podrobný návod, jak získat cashback výhody při nákupu online pak naleznete zde.

Přehled všech partnerských online obchodů, kde získáte dodatečnou slevu, najdete zde.


S přáním levnějších nákupů

Milan ŘeřichaSouvisející články

Související články

Z historie blogu