Nové partnerské společnosti od 20. 10. 2016

Vážení přátelé,

od 20. 10. 2016 se k nám v České republice přidalo těchto 7 nových partnerských společností. Pro získání výhod věrnostního programu předložte při placení také vaši Cashback kartu.

Czech Pirates - Příbor
Tento partner Vám nabízí obrovský výběr skvělých bylinných a ovocných vín včetně řady neobvyklých chutí, cukrářské a pekařské výrobky, sýry a uzeniny.


Hotel Katharein - Opava
Stylové rustikální prostředí restaurace Katharein láká k příjemnému posezení, hotelové hosty, návštěvníky nedalekého centra Opavy a především gurmány, kteří si rádi vychutnají krajové i světové speciality v moderní gastronomické úpravě.

Pizzařství.cz - Skalice u České Lípy
Malé pizzařství a výrobna pizzy s pecí na dřevo. Nabízí osobní odběr i rozvoz. Pečou i domácí kváskový chléb.

Pizza Piazza - Bystřice nad Pernštejnem
Pizza od Piazza je ručně vyráběná pravá italská pizza o průměru cca 40 cm. Z Piazza vitríny je možno koupit čtvrt, půl, tři čtvrtě nebo celou pizzu podle toho, jak moc velký máte hlad. Nově nabízí i rozvoz.


GEBAS atelier architects s.r.o. - Hradec Králové
Hlavní náplní práce tohoto partnera jsou projekty všech stupňů obytných staveb, ale i průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů. Zkušenosti mají také s rekonstrukcemi, půdními vestavbami apod. Dalším oborem jejich tvorby jsou územní plány měst a obcí.

Sportyzlin.cz - Zlín
Organizují tábory, celoroční kroužky, víkendové akce, outdoorové aktivity, a nabízí i možnost pronájmu klubovny.

Okenní centrum - Jihlava
Plastová okna ve standardních rozměrech zde mají skladem, a to jak okna bílá, tak i zlatý dub. Jiné odstíny a rozměry vyrobí na objednávku. Pořídíte zde i vchodové dveře, sekční vrata a pod. Cashback kartu uplatníte přímo v prodejně, na nákup v e-shopu a platbu kartou ji zatím užít nelze.

Zdroj: Lyoness
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu