Nový partner: CTS Olomouc, s.r.o.

Vážení přátelé,

jedním z nových partnerů Cashback programu v posledním měsíci je i velkoobchod CTS Olomouc, s.r.o., který je distributorem výrobků firem Wrigley, Storck, Cadbury, Ferrero a dalších. Firma vznikla již roku 1998 a zásobuje více než 2000 odběratelů. Nakoupit zde můžete například žvýkačky, cukrovinky, sušenky, lízátka, bonbóny a bonboniéry, oplatky, kávu, čokoládové a musli tyčinky a další. Jedná se tedy o ideálního dodavatele pro Váš obchod, nakoupit zde ale mohou i maloodběratelé.


Pokud tedy provozujete obchod s potravinami, koloniál či podobný provoz v okolí měst Olomouc, Prostějov, Šumperk, Jeseník, Bruntál, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Vyškov, Blansko, Svitavy nebo Ústí nad Orlicí, učiňte CTS Olomouc, s.r.o. Vaším dodavatelem a využijte skvělých cen a zejména i nadstandardních služeb, jako je například dovoz zboží až do prodejny, doplnění zboží do prodejního stojanu, opravení, přelepení či jiné úkony se stojanem spojené, možnost vrácení zboží s prošlou dobou spotřeby (zakoupeného u CTS Olomouc, s.r.o.) atd. To vše je totiž již zahrnuto v ceně a navíc jako držitel libovolné Cashback karty dostanete z každého nákupu 2% cashback + 1 SP (nákupní body na další slevy).

Objednávat můžete telefonicky nebo i na e-shopu zvykacky.cz. Ačkoliv můžete narazit na informaci, že na nákupy na e-shopu se výhody cashback programu nevztahují, stačí připsat Vaše Lyoness ID nebo číslo Cashback karty k objednávce nebo jej po odeslání objednávky poslat e-mailem či zavolat a nákup i s výhodami Vám bez problémů načtou.


S přáním radostného nakupování

Milan Řeřicha
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu