Slávistický jarmark s cashback výhodami

Vážení přátelé,

v sobotu 26. 11. 2016 od 13 do 18 hodin proběhne v Praze na ploše vedle stadionu Eden Aréna Slávistický vánoční jarmark, kterého se účastní výhradně firmy poskytující výhody držitelům cashback karty. Nakoupit můžete samozřejmě i za běžné ceny, ale pokud máte bezplatnou věrnostní cashback kartu SK Slavia Praha nebo kartu jiného cashback partnera, získáte z každého nákupu na jarmarku nákupní body a peníze zpět.
Slávistický vánoční jarmark proběhne u příležitosti zápasu SK Slavia Praha s Mladou Boleslaví, očekávaná návštěvnost je 8 - 10 tis. diváků. Chcete-li si také nakoupit vánoční dárky s výhodami a nebudete sledovat zápas přímo na stadionu, přijďte raději v průběhu hracího času, abyste se vyhnuli tlačenicím :) Pokud bezplatnou věrnostní kartu, která vrací peníze, ještě nemáte, získejte ji pohodlně online zde nebo přímo na místě.

Řada účastnících se firem připravila pro držitele věrnostních karet také zcela mimořádné akční slevy a nabídky, které bude možno získat pouze na vánočním jarmarku. Zde jsou ukázky ze slávistického letáku (klikněte na obrázek pro jeho zvětšení, případně stáhněte pro plné rozlišení):



Věrnostní program SK Slavia Praha Cashback card je výsledkem spolupráce tohoto velkého fotbalového klubu s operátorem věrnostního programu a zároveň hlavním partnerem SK Slavia Praha, firmou Lyoness. Ten také vyplácí klubu 1% z nákupního obratu, kteří fanoušci s cashback kartou uskuteční u kteréhokoliv z mnoha tisíc partnerů Cashback Programu.

S přáním úspěšného dne

Milan Řeřicha




Související články

Související články

Z historie blogu