Zahrada v akci a s Cashback programem

Vážení přátelé,

dalším z partnerů Cashback programu, kterého bych rád představil a kde po předložení Vaší Cashback karty dostanete nákupní body a peníze zpět, je litomyšlská Zahrada v akci, kterou najdete v ulici Na Lánech.

Zahrada v akci - Lyoness Cashback card karta

Společnost, jejíž majitelem je pan Miroslav Lustyk, se specializuje na prodej a servis ověřených značek zahradní a stavební techniky, kterých v jeho prodejně najdete celou řadu. Nakoupit zde můžete samozřejmě i drobné zahradnické potřeby a bazénovou chemii.

Zahrada v akci - Lyoness Cashback card karta

Díky specializaci na zahradní techniku se můžete v prodejně zastavit a nechat si třeba jen odborně poradit, který stroj je pro práci, kterou potřebujete na zahradě vykonat, nejvhodnější. Na "Zahradu v akci" se můžete samozřejmě obrátit i s poprodejním servisem strojů, které na zahradě používáte. A všechny případné nákupy v prodejně Vám navíc rádi a s úsměvem načtou na Vaši Cashback kartu.

Zahrada v akci - Lyoness Cashback card karta výhody

Zahrada v akci je také jedním z partnerů, u kterých můžete nasbírané nákupní body vyměnit za akční slevu nebo další výhody. Akce se mění podle sezóny, doporučuji tedy průběžně sledovat. Každopádně, až budete v Litomyšli, doporučuji prodejnu navštívit a podívat se osobně.

Zahrada v akci - Lyoness Cashback card karta deals dealy

S přáním krásných chvil na Vaší zahradě

Milan Řeřicha

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Nový Lyconet: větší důraz na práci se zákazníky a nové funkce i odměny

Nový partner: Pizza Mňam, Praha

Nová funkce UTERM: registrace nového zákazníka do věrnostního programu

3+1 způsob, jak skrze program Cashback World oslovit více zákazníků a vydělat více peněz

Cashback World: v jaké fázi rozvoje trhu se nalézáme aneb vize budoucnosti