Nové partnerské společnosti od 1. 11. 2016

Vážení přátelé,

od 1. 11. 2016 se k nám v České republice přidalo těchto 19 nových partnerských společností. Pro získání výhod věrnostního programu předložte při placení také vaši Cashback kartu.

OK DŮM - Otrokovice, 2% cashback + 1 SP
Zajistí veškeré stavební práce vč. profesí. Zaštítí stavbu od jejího plánování až po dokončovací práce; postarají se o základy, hrubou stavbu, hydroizolace, elektroinstalace, instalace rozvodů vody, topení a kanalizace, sádrokartonové konstrukce vč. zateplení, zateplení fasády, obklady koupelen, podlahářské práce, dodávku a osazení obložkových dveří a dalsí.

Staročeská kavárna - Praha 4% cashback + 4 SP
"Staročeská kavárna" poskytuje gastronomické služby od nabídky jídel, studených a teplých nápojů včetně specialit a domácích výrobků místní kuchyně. Vše v atmosféře, s vybavením a ve stylovém prostředí z doby vzniku naší 1. republiky. Restaurace nazývaná také Antique Café se nachází v centru Prahy na Královské cestě.


T-shock - Brno, 3% cashback + 4 SP
Vytvořte si vlastní tričko s potiskem nebo si vyberte z široké nabídky připravených motivů. Zabýváme se potiskem triček, mikin a dárkových předmětů již od jednoho kusu. Máme za sebou už 10 let zkušeností a frčíme dál! Naším cílem je nabízet zákazníkům možnost originálního potisku dle jejich přání a představ. Šikovným grafikům poskytujeme možnost prodávat prostřednictvím našeho systému své návrhy a vydělávat si tak na provizích.

Restaurant & Pub Padowetz - Brno, 4% cashback + 4 SP
PADOWETZ nabízí svým náštěvníkům příjemné posezení. Ať už je to u piva u oběda či večeře, za káždé situace bude plnit vaše přání vstřícná obsluha. Udělá vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně. Restaurace se nachází téměř v centru města Brna naproti vlakovému nádraží. Cashback výhody lze uplatnit na vše mimo denního menu.


Restaurace Boršičanka - Havířov, 4% cashback + 4 SP
Stylová restaurace v Havířově s příjemným a čistým prostředím, moderní kuchyní a pravou italskou pizzou v kamenné peci vytápěné dubovým dřevem. V letních měsících jsou v provozu také přední a zadní terasy, kdy na zadní terase je k dispozici trampolína a pískoviště pro děti. V chladnějších měsících je otevřena vinárna s krbem. Ti, kterým se nechce doma vařit, mohou využít možnosti rozvozu pizzy a jídel z nabídky. Rozvoz po Havířově a blízkém okolí je zdarma.

Sport bar Kolotoč - Havířov, 3% cashback + 2,5 SP
Sport Bar Kolotoč s letní zahrádkou na okraji Havířova. Nejlepší pivo v Havířově s příjemnou obsluhou! V letní sezóně oblíbené místo spojené s grilováním masa, ryb a dalších specialit. K dispozici je dětské hřiště s velkou trampolínou a možnost pořádání soukromých akcí a oslav.


Potraviny U Kameníků - Ústí nad Orlicí, 2% cashback + 1 SP
V naší nabídce naleznete převážně regionální produkty českých výrobců - čerstvé pečivo, mléčné výrobky, uzeniny, sýry, polotovary, lahůdky (chlebíčky, saláty, aj.), sezónní ovoce a zeleninu, zákusky (každý čtvrtek), nanuky, mrazené výrobky, chlazené výrobky, nealkoholické a alkoholické nápoje, kvalitní stáčená a lahvová vína předních vinařů převážně z Jižní Moravy, základní sortiment drogerie, doplňkový sortiment a krmivo pro Vaše mazlíčky (psy, kočky). Cashback výhoda se vztahuje na vše kromě tabákových výrobků a novin a lze ji využít při platbě v hotovosti.

Lékárna Letohrad, 2% cashback + 1,5 SP
S Cashback kartou v této lékárně získáte výhody u tohoto sortimentu: volně prodejné léky, vitaminy a potravinové doplňky, léčivé byliny a čaje, homeopatika, zdravotní pomůcky a obuv (zn. Moosbacher, Orto plus), kosmetika (zn. Vichy, La Roche-Posay a další), dentální hygiena (zn. CURAPROX, TePe  a další), volně prodejné veterinární léky.

Food of Love Club Restaurant - Praha 1, 4% cashback + 4 SP
RAW and Vegan FOOD OF LOVE Club Restaurant neboli "Nerudovka" je místem pro inspiraci, kde se bude návštěvník cítit jako doma, potká se s lidmi podobného zaměření v přívětivém a útulném interiéru, pochutná si na jídle pulzující životem, zároveň si může zakoupit suroviny a produkty pro podporu života sebou domů. K dispozici je i dětský koutek a široká nabídka aktivit pro děti, aby se ženy, matky mohly potkávat a vyměňovat si své cenné a jedinečné zkušenosti a navzájem se inspirovat.


Residence Salvia - Liberec Nové Město, 4% cashback + 4 SP
Residence Salvia - nabízí svým klientům residenční bydlení v plně zařízených a účelně vybavených apartmánech s hotelovými službami. Specializujeme se na střednědobé a dlouhodobé pobyty, především pro firemní klientelu, ale umíme připravit i krásné a vhodné prostředí pro rodiny s dětmi na kratší pobyty.

Hodinářství & zlatnictví PRIM - Opava, 3% cashback + 4 SP
Hodinářství a zlatnictví PRIM. Tradiční česká značka hodinek a šperků v centru Opavy na Ostrožné ulici. Výhoda se vztahuje samotný prodej hodinek, šperků a podobně, nevztahuje se na servis.


P-TEAM s.r.o. - Jihlava, 5% cashback + 13 SP
Hypotéka, pojištění, investice, spoření….Veškeré tyto produkty, které doma běžně využíváte, můžete nyní využívat i s Vašimi cashback výhodami, které se počítají z provize obchodníka.

OBAL CENTRUM s.r.o. - Sezemice, 2% cashback + 2,5 SP
Společnost byla založena roku 1999 s cílem stát se významnou servisní organizací v oboru bezpečných obalů s UN homologací výrobcům chemikálií v České republice, na Slovensku i v mnoha dalších částech Evropy, se specializací na  dovoz a vývoz obalů běžně používaných v chemickém a spotřebním průmyslu. Nabízí široký a různorodý sortiment včetně obalů s certifikací pro potraviny i nebezpečné látky, obaly v prvotřídní kvalitě od nejlepších výrobců z ČR i Evropy, doplňkové služby v podobě obalového poradenství, balení zásilek včetně těch pro leteckou přepravu a také možnost využití konsignačního skladu a držení zásob skladem přímo v provozovně. Samozřejmostí je možnost kusových dodávek, náhradních dílů i konsolidace dodávek, tedy namixování více druhů zboží do jedné zásilky.

Ruční mytí aut - Brno, 3% cashback + 4 SP
Jsme Vaše ruční automyčka a umyjeme vše, co má kola a přijede k nám :) Po domluvě si auto i vyzvedneme a po dobu Vaší schůzky či nákupu je umyjeme a pro Vás čisté připravíme. Myjeme auta osobní i nákladní, užitková, dále stavební stroje, parní válce, dopravníky, přepravníky, návěsy, přívěsy, vozíky, bagry a cokoliv, co je schopné pojezdu.


STROM-SPECI, s.r.o. - Dobronín, 3% cashback + 4 SP
Firma se zabývá komplexní péčí o zeleň, od návrhu po realizaci a následnou údržbu. Nabízí projektové služby pro návrh zeleně dle Vašich požadavků. Je schopna realizovat zahrady, parky, veřejná prostranství, firemní prostory, krajinné prvky atp. Buduje zahradní jezírka a jezera na koupání, instaluje závlahové systémy, provádí údržbu zeleně, řez stromů a keřů i sekání trávníků. Pečuje o vzrostlé stromy, provádí jejich řez, ošetření a revitalizační zákroky. V případě nutnosti i jejich kácení, a to i v náročných podmínkách pomocí speciálních technik. V případě potřeby vypracuje posudek stromu a pomáhá při jednání s úřady.

APEJA - Praha, 2% cashback + 1,5 SP
Centrum diagnostiky, které vychází z komplexního pohledu na lidský organismus, resp. posouzení stavu lidského těla jako celku. Ke zjištění zdravotních potíží využívá několik vzájemně se doplňujících frekvenčních přístrojů. Společnost je zaměřena nejen na řešení již vzniklých zdravotních potíží, ale zároveň i na prevenci. Nahlíží na člověka z pohledu celostní (alternativní) medicíny,  která je založena na přírodním způsobu léčení.

Centrum Pohoda / Masáže - Ostrava, 5% cashback + 10 SP
Nabízíme příjemné sportovní, relaxační a indické masáže, dále masáže lávovými kameny, baňkování, reflexní a medové masáže - to vše v příjemném prostředí a s profesionálním masérem.

Jana Sedlmajerová - energetické obrazy - Praha 3 Žižkov, 3% cashback + 4 SP
Prodej obrazů v soukromé galerii Jana Sedlmajerová v Praze na Žižkově. Originály s prvky FENG-SHUI jsou nosiči pozitivní energie. Do našich domovů vnášejí klid, harmonii a láskyplné pocity. Obrazy jsou uklidňující, energetické a terapeutické. Za výtvarnou činnost získala Jana Sedlmajerová medaili Franze Kafky a cenu Františka Kupky. Obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách v České republice, Kanadě, Německu, USA, Francii, Austrálii, na Filipínských ostrovech a v Brazílii.

Salon ZEN - Slavonice, 3% cashback + 4 SP
Klasické i relaxační nebo medové masáže, baňkování, horké kameny, reflexní masáže plosky nohy, lymfodrenáž.

Zdroj: Lyoness
Související články

Související články

Z historie blogu