Novinka: ORLEN cashback karta pro firemní flotilu

Vážení přátelé,

PKN Orlen ve spolupráci s Lyoness Polsko spustil pro malé a střední podnikatele novou službu - možnost nakupovat pohonné hmoty a další zboží s Lyoness Cashback Card výhodami.


Tato novinka je prozatím určena pouze pro partnerské společnosti Cashback Programu. Fleet Cashback Card, jak se karta jmenuje, je kartou výhod, která umožňuje malým a středním podnikům v Polsku bezhotovostní tankování pro firemní vozidla a může být využita i pro některé další služby u čerpacích stanic Orlen a Bliska, kterých je v Polsku dohromady přes 1700. Hodnota uskutečněných transakcí pro celou firemní flotilu se shromažďuje na firemním Lyoness účtu a je každý týden vyfakturována příslušné partnerské společnosti včetně cashbacku a nasbíraných Shopping Points.

Karta vrací z každého litru paliva 7 grošů a 0,007 Shopping Point, a 3% cashback + 2 Shopping Points z nákupů ostatního zboží. Některé služby a nákupy jsou pak podobně jako u jiných firemních tankovacích karet z možností platby vyjmuty (například alkohol a cigarety). Obchodník také obdobně získá souhrnné přehledy o firemních nákupech uskutečněných s Fleet Caskback kartami a další možnosti nastavení.

Jedná se o další krok v postupném zapojování velkých partnerů a současně zajímavou možnost získat peníze zpět a další výhody využíváním Lyoness Cashback Programu.

S přáním úspěšného podnikání

Milan Řeřicha

Zdroj: https://www.karta-flotowa-cashback.pl
Související články

Související články

Z historie blogu