Nejen pro ženy: Eric Worre nabízí domáci kurz ZDARMA

Vážení přátelé,

chybí vám ve vaší práci kvalitní vzdělání a inspirace? Potřebujete získat znovu nadhled, nechat se inspirovat zkušenějšími nebo cítíte, že je čas posunout se kupředu? Pak možná i vám přijde vhod limitovaná nabídka Erica Worreho na jeho online domácí kurz zdarma.

Eric Worre, podnikatel, autor, světový řečník a lektor pořádá každý rok dva velké workshopy, kterých se živě účastní několik desítek tisíc lidí a cena vstupenky dosahuje několika stovek amerických dolarů. Z těchto akcí vznikají záznamy, které jsou pak zájemcům dostupné ve formě online videí a dají se použít třeba právě k domácímu studiu nebo inspiraci, osobní motivaci a posunu vpřed.


A právě záznam z akce, která se jmenuje The Most Powerful Women in Network Marketing 2016 nabízí nyní Eric Worre po krátký čas zcela zdarma. Od pondělí 6. února do rána 10. února 2017 máte možnost sledovat nahrávky živých vystoupení nejúspěšnějších žen z odvětví síťového podnikání. Videa jsou v angličtině, jedinou podmínkou je tedy alespoň částečná znalost jazyka, abyste odchytili, o čem je řeč. I to stačí k tomu, abyste načerpali to, co potřebujete.

Registrace k bezplatnému přístupu končí dne 6. února v 8:30 hodin CST, tedy 15:30 našeho času, poté bude spouštěn přístup k databázi videí.


Stránku s registrací k bezplatnému sledování záznamů najdete zde. Na stejném místě pak najdete i seznam přednášejících včetně témat, o kterých hovoří.


Užijte si sledování!

S přáním mnoha úspěchů

Milan Řeřicha

Zdroj: NetworkMarketingPro.com
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu