Nový partner: inSPORTline.cz

Vážení přátelé,

od 24. ledna 2017 se novou partnerskou společností věrnostního cashback programu stal online obchod inSPORTline.cz. Pro členy světového věrnostního klubu je to tak tento týden již třetí nový zajímavý partner.


Portál inSPORTline.cz je největším výrobcem a prodejcem fitness v ČR. Zakoupíte zde trenažéry, posilovací stroje a pomůcky, vybavení na letní i zimní sporty, cyklistiku, outdoor a kempování, vodácké potřeby, venkovní hračky a trampolíny, moto potřeby a velký výběr sportovního oblečení pro muže, ženy i děti.

Portál nabízí držitelům bezplatné cashback karty výhody ve výši 2% cashback + 1 SP, tedy 7% až 12% zpět z každého nákupu.


Společnost, pod kterou značka inSPORTline patří, vznikla v roce 1995 ve Vítkově a od roku 1999 působí také na Slovensku. Postupem času začala pronikat i dále za hranice a nyní působí zejména v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Německu, ale i dalších 18 zemích Evropy.

Společnost se pod vlastní značkou inSPORTline soustředí zejména na výrobu fitness vybavení, jako jsou běžecké pásy či rotopedy, eliptické trenažéry, vibromasážní stroje, trampolíny nebo různé posilovací doplňky. Vlastní také značku WORKER, která je zaměřena na sportovní potřeby, a značku W-TEC, pod kterou vyrábí moto doplňky.

S přáním příjemného nakupování

Milan Řeřicha

Zdroj: Lyoness, WikipedieSouvisející články

Související články

Z historie blogu