Rakouská organizace Landes Feuerwehr má svoji cashback kartu

Vážení přátelé,

od 1. ledna 2017 se ke světovému cashback programu připojila i organizace Landes Feuerwehr rakouské spolkové země Štýrsko. Více než 50 tisíc členů a fanoušků této hasičské organizace nyní dostalo možnost získávat ze svých nákupů peníze zpět a současně podporovat Landes Feuerwehr. V první fázi bude dodáno a na cashback kartu přeměněno 16 tisíc členských průkazů příslušníků hasičských sborů.


Organizace rakouských hasičů také získala svůj vlastní webový nákupní portál, stejně jako například fotbalový klub Rapid Vídeň nebo Sporthilfe, sdružující rakouské špičkové sportovce. Ukazuje se tak, že věrnostní cashback program společnosti Lyoness může být atraktivní nejen pro sportovní organizace, kterým přináší dodatečnou finanční podporu díky nákupnímu chování svých fanoušků, ale i pro větší či menší organizace všeho druhu. V blízké budoucnosti se tedy můžeme těšit i na další zajímavé spolupráce.

Zajímavostí také je, že celá akce je pro hasiče zdarma. Lyoness ponese veškeré náklady na provoz portálu i servis spojený s výměnami karet například z důvodů povýšení nebo změn v hierarchii organizace. Tyto náklady byly odhadnuty na 15 tisíc euro ročně.


Zajímavostí je, že držitelé členské cashback karty přispívají svými nákupy také do rakouského zákaznickéhou cloudu.

Cashback portál najdete na adrese https://www.feuerwehrcashback.at

S přáním úspěšných dní

Milan ŘeřichaSouvisející články

Související články

Z historie blogu