Drogerie Jouja: 10% sleva na všechny výrobky HG

Vážení přátelé,

celý měsíc únor, tedy od středy 1. 2. do úterý 28. 2. 2017 můžete v Drogerii Jouja v jihočeském Písku zakoupit všechny výrobky značky HG s 10% slevou. Jediné, co k tomu potřebujete, je bezplatná věrnostní cashback karta, s kterou ke slevě přímo na prodejně získáte navíc i cashback a nákupní body v celkové hodnotě 7 - 12% z ceny zakoupeného zboží. Ke slevě opravňují všechny věrnostní karty s logem Lyoness vydané kterýmkoliv obchodníkem nebo sportovním klubem.


Značka HG zahrnuje širokou řadu výrobků, které čistí, chrání a zkrášlují váš dům, byt i zahradu. Sortiment zahrnuje přípravky na údržbu a čištění podlah, kuchyně, koupelny, ale i různých materiálů jako je dřevo, textil nebo kov.

Společnost HG, se sídlem v Nizozemsku, se již více než 40 let zabývá výrobou prostředků zaměřených na specializované čištění a vysoce kvalitní ochranu povrchů v domácnostech. Výrobní závod, kde jsou HG přípravky vyráběny, zaručuje trvalou kvalitu za přispění nejmodernějších technologií. Každý rok je vyvinuto a uvedeno na trh více jak 10 nových produktů. V současné době vyváží HG své produkty do více jak 45 zemí celého světa.

Věrnostní program Lyoness je zcela zdarma a kromě Drogerie Jouja na Alšově náměstí uplatníte vaši VIP věrnostní kartu u více než 70 000 obchodníků po celém světě včetně online obchodů jako je Mall.cz, Kasa.cz, Bata.cz, Zoot.cz, CBstore.cz, Tescoma.cz, Tchibo.cz, AliExpress.com nebo Booking.com a mnoha dalších. Z každého nákupu s touto kartou získáte od obchodníka část peněz zpět.


V případě, že věrnostní kartu nemáte, zažádejte o ni online zde, nebo přímo v prodejně Drogerie Jouja v Písku, případně u vašeho lokálního partnera věrnostního programu, který zákaznické cashback karty s logem Lyoness vydává.

S přáním příjemného nakupování

Milan Řeřicha
Související články

Související články

Z historie blogu