MotoGP spouští svůj věrnostní portál založený na platformě Lyoness

Vážení přátelé,

dnes skončil odpočet označující oficiální spuštění cashback portálu jednoho z největších sportovních fenoménů současnosti, MotoGP.


MotoGP se tak stalo dalším White Label partnerem jednoho z největších světových věrnostních programů. Spolu s ním může ze spojení se značkou MotoGP těžit i více než 70 000 obchodních partnerů věrnostního programu, včetně dlouhé řady lokálních obchodů i v naší republice.

Místní i národní obchodníci sdružení ve věrnostním programu mohou
ode dneška těžit ze spojení své značky se světovou soutěží MotoGP 

Zahájení spolupráce Lyoness a MotoGP bylo oznámeno v srpnu 2016 a loga provozovatele věrnostního programu již byla vidět na závodech uplynulé sezóny. Ode dneška pak mají fanoušci možnost vyzvednout si svoji cashback kartu na portálu https://motogp-cashback.com


Stejně jako u všech ostatních obchodních partnerů, výhody věrnostního programu
obdrží při nákupu na MotoGP Ticket Shop všichni držitelé věrnostní cashback
karty s logem Lyoness nezávisle na tom, kdo a kdy jim kartu vydal.

Z každého nákupu s cashback kartou v rámci věrnostního programu pak pro MotoGP znamená odměnu 1% z uskutečněného obratu a další výhody plynou sponzorům jednotlivých národních zákaznických cloudů. Pro informace o tom, jak se stát sponzorem zákaznického cloudu nebo jak se svoji firmu zařadit mezi partnery věrnostního programu včetně MotoGP mne kontaktujte.

Kontaktovat mne můžete i prostřednictvím tohoto formuláře:

S přáním úspěšného dne

Milan Řeřicha

Související články

Související články

Z historie blogu