Nordic-CC cloud otevřen pro sponzory

Vážení přátelé,

k dispozici je nově otevřený zákaznický cloud čtyř severských zemí. Sdružuje všechny zákazníky bez doporučitele z následujících zemí: Norsko, Švédsko, Finsko a Dánsko.


Co to znamená?

Na podzim roku 2015 se Lyoness jako provozovatel světového věrnostního programu vydal cestou rychlého růstu skrze spolupráci a sponzorství sportovních klubů. Při této příležitosti se otevřela možnost stát se sponzorem tzv. zákaznického cloudu, tzn. podílet se finančně na rozjezdu těchto spoluprací. Jako první kooperace byla podepsána sponzorská smlouva s fotbalovým týmem Rapid Vídeň a založen první, rakouský národní cloud. Do tohoto cloudu spadají všichni držitelé cashback karty bez doporučitele, tedy například ti, kteří dostali svoji věrnostní kartu například od zmíněného fotbalového klubu nebo dalších kooperací (například sdružení rakouských hasičů či atletů apod.)

Jako odměnu za sponzorování zákaznického cloudu si sponzoři po uplynutí předem stanovené lhůty mezi sebe dělí výnosy, které plynou z plateb obchodníků za využívání věrnostního programu - v průměru se jedná o něco přes 2% z obratů.

Zákaznické cloudy jsou tedy nejjednodušší cestou, jak se dostat k podílům z obratů milionů zákazníků s věrnostní cashback kartou.

Laicky řečeno, jako sponzor umožníte společnosti Lyoness uzavřít s významnými sportovními kluby a organizacemi smlouvy, jejichž součástí je rozdání věrnostních karet členům či fanouškům. Z obratů takto získaných držitelů karet potom dostáváte pravidelný podíl.

Pro lepší porozumění Vám může pomoci i video Michala Hrubeše:Zmíněný zákaznický cloud severských zemí je zajímavý z několika důvodů:
  • jedná se o bohaté země s vysokým HDP
  • aktuální průměrné nákupní obraty na cashback kartu jsou okolo 300 eur měsíčně
  • v rámci Lyoness rostou tyto země rychleji než většina ostatních

Počet dostupných podílů Nordic-CC je 24 888, první kumulovaná výplata proběhne 20. 7. 2020 následovaná pravidelným měsíčním přidělováním odpovídajícího podílu až do 20. 7. 2023, kdy končí Nordic-CC program a účastníci prvního programu dostanou možnost stát se sponzory dalšího kola.

Pokud máte zájem o sponzorství severského zákaznického cloudu, doporučuji kvůli omezenému počtu podílů jednat rychle. Další příležitost se Vám může otevřít až za šest let a to pouze v případě, že některý ze současných vlastníků podílu nebude chtít pokračovat stejným způsobem dále.

Kontaktovat mne můžete i prostřednictvím tohoto formuláře:

S přáním úspěšného dne

Milan Řeřicha

Související články

Související články

Z historie blogu