Kometa Legends Card úspěšně odstartovala!

Už je to tady! Unikátní projekt pro fanoušky - Kometa Legends Cashback Program - oficiálně odstartoval. Fanouškům HC Kometa Brno přináší řadu výhod a navíc mohou podporovat i Kometu! Registrace a členství v programu je vždy zdarma.

Každý člen tohoto programu je majitelem Kometa Legends Cashback Card, která může fungovat i jako permanentka a naopak.
  • Až 5% Cashback z každého nákupu
  • Shopping Points z každého nákupu, které můžete vyměnit za zajímavé Dealy Partnerských společností
  • Až 1% z každého nákupu navíc fanoušek přímo podporuje Nadační fond Kometa, který pomáhá rodinám s dětmi.

Fanoušci bez permanentky – Kometa Legends Card se zlatou hvězdou. Bezplatně si ji aktivujte nebo si ji nechte zaslat domů.

Permanentkáři – Kometa Legends Card s červenou, bílou a modrou hvězdou (podle sektorů). Funkcionalitu věrnostní karty si aktivujete po vložení čárového kódu.

Se začátkem sezóny bude registrace možná i v DRFG Aréně při domácích utkáních Komety. Pro držitele karty budou navíc pravidelně organizovány atraktivní soutěže o hodnotné ceny.

Naučte se efektivně a jednoduše využívat výhody své Kometa Legends Card! Získávejte výhody a zároveň podporujte HC Kometa Brno!

Pokud jste se již přihlásili do Kometa Legends Cashback Programu, můžete začít hned využívat výhody! Jednoduše nakupte s Kometa Legends Card u partnerské společnosti ve svém okolí nebo u některé z mnoha online partnerských společností a profitujte společně s Kometou!


Držitelé Kometa Legends Card mají k dispozici vlastní nákupní portál, kde mohou realizovat své nákupy a sledovat své obraty a výhody získané u partnerských společností. Věrnostní karta je také jednou z prvních, které nesou nové logo Cashback World programu. Za zmínku stojí také skutečnost, že kromě Komety Brno podporují svými nákupy i slovensko-český zákaznický cloud.

Fanouškům doporučuji také článek KOMETA LEGENDS CARD: Program plný benefitů pro naše fanoušky.

Originální zpráva: Cashback World web. Doplněno: Milan Řeřicha
Související články

Související články

Z historie blogu