Na MotoGP do Spielbergu zdarma jen za nasbírané body

Vážení přátelé,

pokud jste fanoušky motocyklových závodů MotoGP a v programu Cashback World jste již nasbírali nějaké nákupní body, využijte možnosti vyměnit 15 Shopping Points za bezplatnou vstupenku v hodnotě € 85 na závod MotoGP v rakouském Spielbergu v neděli 13. srpna 2017.


Takzvaný Superdeal je určen pro členy bezplatného věrnostního programu Cashback World, který odměňuje zákazníky při každém nákupu u více než 80 tisíc partnerských společností. Mezi výhody programu patří například z každého nákupu peníze zpět a zmíněné nákupní body, které lze vyměnit zpět například za další zajímavé slevy nebo dodatečné nadstandardní služby. Věrnostní program je bezplatný a v odměnách velkorysý.

Zmíněný Superdeal je dostupný od 25. července do 12. srpna 2017. Pokud jste členy mé nákupní sítě nebo ještě členy Cashback World nejste a chtěli byste tento závod ve Spielbergu navštívit, ale nemáte na tento Superdeal dostatek bodů, kontaktujte mne, mohu pár bodů poskytnout.

Více informací o vstupenkách zdarma si můžete přečíst zde. Vstupenky jsou určeny do zelené zóny k stání.


S přáním úspěšného dne

Milan Řeřicha


EDIT 25.7.2017: k dispozici je 500 vstupenek pro členy Cashback World z celého světa. Máte-li o ně zájem, nečekejte dlouho :)

EDIT 26.7.2017: vyprodáno. Pokud jste stihli, gratuluji! Pokud ne, pořiďte si bezplatnou věrnostní kartu, šetřete při každodenních nákupech a sledujte superdeals jako je tento. Hodně štěstí příště!

Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu