SK Slavia Praha představila ve videu nový dres

Vážení přátelé,

SK Slavia vstupuje do nové sezony s novým dresem UMBRO, na kterém jsou úplně nové prvky. Tím nejzásadnější prvkem je malá mistrovská hvězdička nad slávistickou hvězdou, která značí, že Slavia je aktuální mistr.

Na zadní straně dresu se pak vyjímá velký nápis a logo Cashback World. Stejným logem jsou pak postupně označovány i prodejny a e-shopy partnerských prodejen, takže jsou okamžitě a snadno rozpoznatelné nejen fanoušky SK Slavia Praha, ale všemi členy věrnostního programu.

Zdroj: SK Slavia Praha
Video s představením dresů můžete shlédnout zde:Fanoušci SK Slavia, kteří při svých nákupech využívají klubovou věrnostní kartu, získávají pak nejen všechny výhody Cashback World věrnostního programu, ale podporují zároveň i svůj klub, který od firmy Lyoness, operátora programu, dostává za jejich nákupy částku ve výši 1% útrat fanoušků u více než 80 tisíc partnerů po celém světě. Obraty fanoušků též přispívají do SK-CZ zákaznického cloudu spolu s obraty zákazníků dalších velkých kooperací, např. HC Slovan nebo MotoGP.


Máte-li zájem zviditelnit svoji firmu nebo podnikání stovkám tisíc fanoušků a stát se jedním z partnerů SK Slavia Praha a dalších významných klubů a organizací, připojte se k našemu věrnostnímu programu.

S přáním úspěšného dne

Milan Řeřicha


Související články

Související články

Z historie blogu