Nakupujete s výhodami nebo po staru?

Vážení přátelé,

mezi velké výhody věrnostního programu Cashback World patří jeho obrovský záběr a štědrost v odměňování. Oproti jiným věrnostním klubům a programům dostáváte za své nákupy u partnerských obchodníků nejen peníze zpět, ale každým nákupem sbíráte i věrnostní body, které můžete vyměnit za další výrazné slevy a akce, které obchodníci vypisují. Pokud tedy využíváte program pravidelně, můžete v součtu ušetřit desítky procent oproti drobným, které nabízejí jiné věrnostní programy.

Tyto akční nabídky obchodníků se navíc neustále mění, takže na své si postupně přijde úplně každý. Pokud zrovna nevidíte nic, co by Vás zaujalo, sbírejte věrnostní body do zásoby a použijte je v okamžiku, kdy se objeví akce (Shopping Point Deal), která Vás zaujme.


V současnosti tak například můžete například využít přes 130 různých akcí a slev, včetně třeba ortopedických vložek do bot zdarma od společnosti Allivictus, slevy na kurz pro odečet trestných bodů od Centra bezpečné jízdy Libros nebo 50% slevy na samozabarvovací čočky od firmy Optik Látal.Podobných akcí najdete na stránkách Cashback World celou řadu. Věrnostní body získáváte tak, že nakupujete u partnerských obchodů, kterých je nyní okolo 80 000, včetně velikánů jako jsou AliExpress, Mall.cz nebo Zoot. Pokud ještě bezplatný věrnostní program pro vracení peněz ze svých nákupů nevyužíváte, vyplňte jednoduchý formulář a staňte se členy světového nákupního společenství s mnoha výhodami. Při registraci na našich stránkách pak od nás dostanete ještě další dárek - kompletního průvodce, který Vás naučí s věrnostní kartou získat do svého domácího rozpočtu měsíčně 500 Kč a více.

S přáním mnoha ušetřených peněz

Milan Řeřicha
Specialista věrnostního programu

Související články

Související články

Z historie blogu