Muziker.com a Kytary.cz - dvě nové partnerské společnosti pro muzikanty

Vážení přátelé,

tento týden jsme si připsali hned dva nové přírůstky z oblasti hudby a hudebních nástrojů. A oba obchody využijete, ať jste z jakéhokoliv místa ČR.

Prvním z nich je Muziker.com - největší obchod pro muzikanty ve střední Evropě doručující své zboží do sedmnácti zemí Evropské unie. Najdete zde vše od muziky, od amatérských nástrojů po vybavení profi studia.

Muziker.com CashbackWorld Lyoness
Muziker.com CashbackWorld Lyoness


Druhou novou partnerskou společností jsou pak Kytary.cz - online obchod s více než 17 tisíci hudebními nástroji skladem. Nenechte se zmást názvem - nakoupíte zde totiž nejen kytary, ale i klávesy, dechové a žesťové nástroje a mnoho dalšího.

Kytary.cz CashbackWorld Lyoness výhody

Kytary.cz CashbackWorld Lyoness web


U obou partnerských společností nakoupíte s výhodami 1% + 1 Shopping Point, což se nemusí zdát mnoho, ale pokud Shopping Points používáte nadále ke zlevnění svých nákupů nebo získání vyjímečných nabídek dalších obchodníků, vrátí se Vám z každého nákupu zpět celkem 6 - 11%. A to myslím za to stojí (za ušetřenou částku si poté koupíte například nový mikrofon nebo struny na kytaru).

Pokud nevíte, jak takovou úsporu při nákupu hudebních nástrojů získat, zaregistrujte se do našeho bezplatného věrnostního Cashback World klubu - vše vás naučíme, vysvětlíme a předvedeme.

S přáním mnoha hudebních zážitků

Milan Řeřicha
specialista věrnostního programu


Související články

Související články

Z historie blogu