Nové Lyconet Service Packs pro Lyconet marketéry

Vážení přátelé,

dnes byla provedena avizovaná změna balíčků služeb pro marketery. Došlo tak ke zjednodušení stavu, kdy bylo v případě zájmu nutné dokupovat každé rozšíření zvlášť.

Lyconet Service Packs

Základní balíček Lyconet Service Pack Light obsahuje vše potřebné pro práci marketéra, tedy Business Lounge (základní rozhraní pro práci) s možností sledování vývoje zúčtovacího programu a umisťování units do tohoto programu, přehled přímých a nepřímých zákazníků v nákupní síti a sledování základních výkonových parametrů.

Lyconet Service Pack Basic pak přidává nástroje Business Inteligence (pokročilou analýzu nákupní sítě a hlubší analýzu její výkonnosti) a MySite (Lyconet vizitka na webu).

Lyconet Service Packs

Obdobně jako doposud zůstává možnost si tyto nástroje předplatit, nebo (v případě Lyconet Service Pack Light) je po dobu oprávnění na odměny využívat bezplatně (oprávnění na odměny se aktivuje po dosažení 50 Shopping bodů vyprodukovaných společně svými nákupy a nákupy své nákupní sítě, stejně jako při aktivním Easy Shop Plus). Technicky se tedy jedná jen o sloučení řady variant pod dvě základní.

Pokud se rozhodnete pro úhradu programu, dostanete navíc i odpovídající počet Shopping Points do kariérního programu.

Lyconet Service Packs

Lyconet Service Packs


Pro změnu u stávajících marketérů stačí potvrdit Podmínky používání a můžete ihned pokračovat ve vaší práci:


Další informace doplním postupně.

S přáním úspěšného byznysu

Milan Řeřicha


Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu