ATCC (rakouský zákaznický cloud) přinesl první výplatu

Vážení přátelé,

včera, 20. prosince 2017, došlo přesně podle plánu k prvnímu rozdělení kumulovaných výnosů rakouského zákaznického cloudu. Následovat bude průběžné měsíční rozdělování po dobu dalších 48 měsíců.


Celý projekt byl oznámen v červnu 2015, samotný ATCC byl pak spuštěn před dvěmi lety jako první z řady tzv. zákaznických cloudů, ve kterém roli distributora věrnostních karet přebírají velké sportovní kluby a organizace. Provize z nákupů takto získaných zákazníků se pak rozdělují mezi tzv. sponzory zákaznického cloudy, tedy podílníky. Celkem bylo vydáno 8 888 podílů pro zájemce konkrétně o ATCC.

Prvním a hlavním partnerem se stal fotbalový Rapid Vídeň, a přibližně po roce se přidala i rakouská Sporthilfe, profesní organizace štýrských hasičů a další. V Rakousku zatím stále ještě chybí významný řetězec supermarketů typu Carrefour, který by generoval velké nákupní obraty a tím přinášel i zajímavější odměnu podílníkům, i tak ale došlo k vyplacení 738,82 Shopping Point na jeden podíl, což znamená 23 642,24 Kč. Pokud by pak nedošlo již k žádnému rozvoji, prostým přepočtem budou sponzoři ATCC dostávat cca 1 000 Kč měsíčně na 1 podíl po dobu dalších 4 let.


Osobně jsem přesvědčen, že tento nejmenší a svým způsobem experimentální první zákaznický cloud svůj potenciál ještě s nástupem Projektu X ukáže, ale také že již nyní můžeme s jistotou říci, že myšlenka rozdávání zákaznických a fanouškovských karet prostřednictvím sportovních klubů a organizací je životaschopná a přináší užitek nejen z hlediska rozvoje sítě obchodníků, ale i z pohledu podílníků.

Další zákaznické cloudy, tedy SKCZCC, polský PLCC, South-East1CC, South-East2CC, severský NordicCC, italský ITCC, španělsko-portugalský ESPTCC i připravovaný německý DECC totiž již nestartují z nuly do velkého neznáma, ale jsou již od počátku hnány výraznými partnery, širokými nákupními možnostmi v čele s řetězcem Carrefour, telefonními operátory, sítěmi čerpacích stanic, bankovními domy atd. Výkony těchto cloudů tedy můžeme očekávat v minimálně řádově vyšších číslech.
Pokud tedy chcete zajímavě zhodnotit volné finance a skrze sponzorství / podílnictví v aktuálně otevřených ITCC (Itálie), ESPTCC (Španělsko + Portugalsko) a připravovaném DECC (Německo), kontaktujte mne co nejdříve (ostatní jsou již žel definitivně rozebrané). Počet dostupných podílů je vždy striktně omezen a po jejich rozebrání se k nim již není možné dostat. Kontakt na mne najdete vpravo od tohoto článku.

S přáním úspěšného podnikání

Milan Řeřicha
Související články

Související články

Z historie blogu