Tesco se stalo novým partnerem Cashback World v České republice

Vážení přátelé,

po několikaleté pauze se partnerem Cashback World v České republice stal opět řetězec s potravinami Tesco.


Využitím nákupních poukázek Tesco v hodnotě 200 Kč a 500 Kč zakoupených skrze Cashback World tak nyní při každém nákupu potravin i veškerého dalšího zboží v celé síti obchodů Tesco dostanete zpět 6,5% - 11,5% hodnoty Vašeho nákupu (1,5% cashback - peníze zpět na Váš účet, a 5-10% hodnoty v nákupních bodech směnitelných za zboží, služby a výrazné slevy u partnerských obchodníků sítě Cashback World). Nákupní poukázky Tesco je též možno využít při nákupu pohonných hmot na čerpacích stanicích Tesco (seznam najdete zde). Při nákupech je též možno využívat Vaši Tesco Clubcard pro načtení další slevy.

Nákupní poukázky můžete uplatnit ve všech obchodech Tesco v České republice a platí na veškerý sortiment. Platnost je 12-24 měsíců od data vydání.

Podmínky využití dárkové poukázky:
  • Poukázku lze použít jednorázově k úhradě zboží ve výši její nominální hodnoty. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je třeba rozdíl doplatit.
  • Platnost poukázky je vyznačená přímo na dárkové poukázce a není možné ji uplatnit po termínu platnosti.
  • Poukázku nelze směnit za peněžní hotovost.

Tesco poukázky zakoupíte po přihlášení do Vaší zabezpečené stránky na adrese cashbackworld.com (návod připravuji) nebo osobně přímo v kanceláři myWorld, s.r.o. na adrese Evropská 2591/33e, Praha 6 (stanice tramvaje Hadovka), případně požádejte Vašeho doporučitele (člověka, který Vám cashback kartu vydal).

Cashback World si tak i díky tomuto partnerství zachovává status největšího a nejvýhodnějšího věrnostního a zákaznického programu (nejen) v České republice.

Pokud ještě členy programu Cashback World nejste, zažádat o Vaši bezplatnou osobní kartu můžete zde.

S přáním mnoha významných úspor

Milan Řeřicha

Související články

Související články

Z historie blogu