HC Kometa Brno podporuje registrace svých fanoušků

Vážení přátelé,

HC Kometa Brno, mistr Tipsport extraligy 2016/2017, jejímž partnerem je i největší věrnostní program Cashback World, bere svoje odměňování fanoušků vážně.

Ve spolupráci s firmou zaslat.cz (která také patří mezi partnerské společnosti Cashback World) připravila klubové šály pro 300 svých fanoušků, kteří se bezplatně zaregistrují do Kometa Legends Cashback Card programu. Po přeposlání potvrzovacího e-mailu a doručovací adresy odešle fanouškům klubovou šálu právě společnost zaslat.cz

Fanoušci s Kometa Legends Cashback Card pak zvítězí několikrát. Kromě stálé připomínky svého oblíbeného klubu získají při každém nákupu v celé partnerské síti Cashback World (v současnosti více než 2300 obchodů jen v ČR) hodnotné nákupní body a také část peněz zpět ve formě cashbacku na svůj bankovní účet. Klub současně od společnosti obdrží 1% z obratu fanoušků přímo klubu HC Kometa Brno.

HC Kometa Brno je pak také součástí SK/CZ zákaznického cloudu, každý nákup, který fanoušci uskuteční, současně podporuje i sponzory tohoto hokejového mistra. Více se o zákaznických cloudech můžete dozvědět v tomto videu.

S přáním úspěšných dní

Milan Řeřicha

Populární příspěvky z tohoto blogu

Elektronické poukázky eVouchers přišly i do ČR

Nový partner: Pizza Mňam, Praha

3+1 způsob, jak skrze program Cashback World oslovit více zákazníků a vydělat více peněz

Bezplatné období Cashback Programu končí

Cashback World: v jaké fázi rozvoje trhu se nalézáme aneb vize budoucnosti