Nový partner: Chyť a pusť

Vážení přátelé,

novou partnerskou společností věrnostního programu Cashback World se stal také online prodejce rybářských potřeb Chyť a pusť. Všichni zákazníci obchodníků rozdávajících věrnostní karty Cashback World, Cashback card nebo Lyoness mohou nyní obdrží při každém nákupu uskutečněném skrze webový portál cashbackworld.com výhody ve výši 3% cashback + 2,5 Shopping Points.

Chyť a pusť - nový partner Cashback World (Lyoness)

Pruty, nástrahy na ryby, krmení a suroviny, rybářské potřeby, echoloty, fotopasti, zavážecí loďky, rybářské oblečení - v online shopu Chyť a pusť najdete tisíce položek skladem, a na své si tak přijdou jak profesionální, tak i příležitostní rybáři. Pokud navíc najdete v jiném obchodě totožné zboží levněji, můžete využít i garanci nejnižší ceny.

Chyť a pusť - nový partner Cashback World (Lyoness)

Jak výhody Cashback World při nákupu využít? Je to jednoduché:

1, přihlaste se do webové stránky http://cashbackworld.com svými přihlašovacími údaji
2, vyhledejte na stránce obchod Chyť a pust
3, kliknutím na tlačítko Nyní nakupujte online! přejděte do internetového obchodu
4, nakupte a zaplaťte jako obvykle. Číslo věrnostní karty již nikam nevyplňujete, propojení a připsání výhod proběhne automaticky do 48 hodin po odeslání objednávky

Obdobným způsobem můžete šetřit a získávat hodnotné body v téměř 200 online obchodech a narozdíl od jiných programů také ve více než 2 100 kamenných obchodech v ČR. Výhody 3% cashback + 2,5 Shopping Points pak znamenají, že při nákupu na Chyť a pusť obdržíte 15,5 - 28% hodnoty Vašeho nákupu (bez DPH) zpět.

Pokud ještě bezplatnou věrnostní kartu Cashback World nemáte, zdarma online si ji můžete vyzvednout zde.

S přáním příjemného odpočinku

Milan Řeřicha

Související články

Související články

Z historie blogu