V obchodech a čerpacích stanicích TESCO nyní dostanete více peněz zpět

Vážení přátelé,

využijte speciální akce s partnerem TESCO a užijte si zvýšeného cashbacku ve výši 2% na TESCO poukázky zakoupené do 28. 3. 2018 včetně. Poukázky lze uplatnit v síti všech obchodů a čerpacích stanic TESCO v celé ČR.

Cashback World Tesco - nyní 2% cashback
V TESCO obchodech a čerpacích stanicích nyní nakoupíte s 2% cashbackem

Současně můžete při nákupu využít i vaši stávající Tesco Clubcard, která vaši úsporu ještě zvyšuje. Dohromady tak jen na těchto výhodách dostanete zpět příjemná 3% z každého nákupu, včetně zboží v akci. K tomu získáte z každého nákupu cenné nákupní body Shopping Points, které můžete vyměnit za další velké slevy a akce. V součtu si tak můžete z každého nákupu v TESCO obchodech posbírat výhody v celkové výši 8 - 13% ze zaplacené částky nákupu. A to již opravdu stojí za to.

Cashback World Tesco - ukázka cen
Ukázka, jak by vypadal TESCO leták po započtení výhod programu Cashback World BEZ započtení Tesco Clubcard

TESCO poukázky zakoupíte v celé síti prodejních poukázkových míst nebo přímo v kanceláři myWorld, s.r.o. na adrese Evropská 2591/33e, Praha 6 (zastávka tramvaje Hadovka). Výhody ve formě nákupních bodů a cashbacku vám budou načteny hned při nákupu poukázek, při placení v obchodě nebo na čerpací stanici pak již vaši Cashback World kartu nepředkládáte.

Pokud ještě bezplatnou věrnostní kartu Cashback World nemáte, zdarma online si ji můžete vyzvednout zde.

S přáním příjemného nakupování

Milan Řeřicha
Související články

Související články

Z historie blogu