Nová funkce UTERM: uživatelské role

Vážení přátelé,

dnes proběhl další update webového rozhraní Cashback Solutions UTERM pro načítání zákaznických výhod a práci obchodníka s věrnostním programem Cashback World. Novou funkcí je možnost vytvářet dle potřeby uživatelské účty a přiřazovat jim role podle potřeby. Můžete tak vytvořit samostatné přihlašovací údaje například obsluze, vedoucímu a majiteli obchodu, přičemž každý z nich bude mít přístup pouze k datům a funkcím, které ke své práci potřebuje.

Cashback Solutions CZ - nová funkce - správa uživatelů - milanrericha.cz

Nastavení je velice snadné a intuitivní. Novou položku najdete v menu v sekci Nastavení - Správa uživatelů. Vybrat si můžete z pěti předem připravených rolí: Admin, Marketing Manager, Reportér, Pokladník a CRM Manager.

Cashback Solutions CZ - správa uživatelů

Cashback Solutions CZ - správa uživatelů

UTERM je nástupcem staršího webového rozhraní VTERM pro registraci nákupů zákazníka - člena věrnostního programu Cashback World. Oproti VTERM integruje řadu dalších funkcí pro snadnější používání, jako například práce s CRM zákaznickou databází, vytváření a administrace SP Deal, vytváření a správu newsletterů a zákaznických průzkumů, správu uživatelských účtů a další.

S přáním úspěšného podnikání

Milan Řeřicha

Zdroj a obrázek: myWorld, Cashback Solutions, eyetime
Související články

Související články

Z historie blogu