Elektronické poukázky eVouchers přišly i do ČR

Vážení přátelé,

od dnešního dne můžete využít slev a výhod programu Cashback World skrze elektronické poukázky eVoucher i v České republice a to u pěti obchodníků: FAnn parfumerie, Foot Locker, Mall.cz, Martinus.cz a Zalando.cz a další budou dle příslibu průběžně přibývat.

Cashback World - Elektronické poukázky eVouchers přišly i do ČR
Elektronické poukázky eVouchers přišly i do ČR


Co to znamená?

Že každý nákup v některém z uvedených obchodů můžete mít nyní levněji. Cashback World jako jeden z největších věrnostních programů na světě (více než 9,5 milionu zákazníků ve 47 zemích a více než 90 tisíc partnerských společností představujících téměř 500 tisíc akceptačních míst) umožňuje svým členům (zákazníkům) obdržet z každého nákupu část útraty zpět ve formě cashbacku a k tomu přidává jako odměnu i tzv. Shopping Points (nákupní body), které zákazník může vyměnit za další mimořádné slevy, zboží či služby, a to až do výše 100% jejich hodnoty. A právě Shopping Point (SP) dělají z programu nejvýhodnější program v porovnání s ostatními - jeden SP má totiž při uplatnění hodnotu 5-10% zaplacené částky, takže kromě peněz přímo na účet obdržíte často zpět i desítky procent hodnoty vašeho nákupu. Sbírat body se tedy skutečně vyplatí.

Nově využijete výhod eVoucheru i v České republice, a to hned u pěti obchodních partnerů. Další budou průběžně přibývat. Celkem je možno díky aplikaci ušetřit při nákupech již ve 14 zemích. Aplikace i členství v programu Cashback World je přitom zcela zdarma.
Nově využijete výhod eVoucheru i v České republice, a to hned u pěti obchodních partnerů. Další budou průběžně přibývat. Celkem je možno díky aplikaci ušetřit při nákupech již ve 14 zemích. Aplikace i členství v programu Cashback World je přitom zcela zdarma.


Jak získat výhody skrze eVoucher?

1, získejte přístupové údaje vyplněním jednoduchého formuláře
2, nainstalujte si bezplatnou aplikaci Cashback App (Android, iOS)
3, přihlaste se získanými přístupovými údaji
4, klikněte na ikonku eVoucher
5, postupujte podle pokynů v aplikaci

Poznámka: pokud již účet v programu Cashback World máte, nemusíte o údaje znovu žádat. Nainstalujte si bezplatnou aplikaci Cashback app a přihlaste se do ní.

Nákup eVoucheru je možné zaplatit platební kartou, výhody obdržíte hned po zaplacení a poukázky jsou okamžitě platné. Využijete je tedy např. i při nákupech v zahraničí. Při placení pak stačí ukázat kód poukázky na displeji mobilního telefonu nebo v případě online obchodů vepsat kód poukázky do pole pro slevový kupón. Snadné, že?

Při placení v obchodě jednoduše ukažte váš eVoucher na displeji mobilního telefonu nebo nadiktujte číslo ručně.
Při placení v obchodě jednoduše ukažte váš eVoucher na displeji mobilního telefonu nebo nadiktujte číslo ručně.


Jak jsem uvedl již na začátku, Česká republika začíná s pěti zajímavými obchody:
  • FAnn parfumerie - 40 obchodů a kosmetických salonů. Kód lze použít i při nákupu v e-shopu. Zakoupený eVoucher není třeba využít celý najednou - zbývající zůstatek zůstává na kódu eVoucheru. 
  • Foot Locker - největší obchodník se sportovní obuví v Evropě. Kód eVoucheru uveďte při placení na pokladně, cena eVoucheru bude odečtena.
  • Mall.cz - druhý největší internetový obchod v ČR. Zakoupený eVoucher lze použít na všechno zboží včetně dopravy a funguje obdobně jako papírový poukaz. Je tedy třeba zvolit menší hodnotu a zbytek doplatit, nebo zakoupit poukázky na přesnou částku, je-li to možné. Najednou je možné k jedné objednávce zadat až 40 kódů poukázek.
  • Martinus.cz - největší e-shop s knihami na Slovensku, který již řadu let působí i v České republice. Podobně jako v případě Mall.cz je třeba eVoucher Martinus vždy vyčerpat celý. Výměnou za toto drobné nepohodlí ale skrze eVouchery Martinus obdržíte zpět skvělých 10% plus hrst slevových bodů Shopping Points k tomu.
  • Zelando.cz - největší e-shop s módou v Evropě (více než 1900 značek), který počátkem července vstoupil také do ČR. Při objednávce vepište kód elektronického poukazu do požadovaného pole. Aktuální zůstatek můžete sledovat v detailech svého účtu.

Tip: po kliknutí na ikonku informací (i) se zobrazí dodatečné instrukce k použití eVoucheru konkrétního obchodníka.
Tip: po kliknutí na ikonku informací (i) se zobrazí dodatečné instrukce k použití eVoucheru konkrétního obchodníka.

S přáním krásného dne

Milan Řeřicha

obrázky: myWorld, Cashback app
Související články

Komentáře

Související články

Z historie blogu