Dejte jasný signál, buďte vidět a podpořte své prodeje

Vážení přátelé obchodníci,

chcete zazářit, dát najevo svoji účast v programu Cashback World a připomenout zákazníkům na první pohled, že přijít k vám se jim vyplatí?

Díky úsilí Kateřiny Lukavcové a Michaely Bencové můžete nyní označit svoji provozovnu také stylovou zelenou vlaječkou s logem Cashback World a upoutat tak pozornost členů programu, kteří o vás zatím ještě neví. Všichni víme, že samolepka, mobilní aplikace a webové stránky svoji práci odvádějí, nic ale nemluví přesvědčivěji a hlasitěji když jdete po ulici a usměje se na vás výrazné logo Cashback World :)

vlajka Cashback World - vlaječka CBW

Vlaječky jsou včetně držáku, který je možno nalepit či přišroubovat tam, kam potřebujete a dle potřeby z něj vlajku vyjmout (například na noc). Cena vlajky je 400 Kč a jako partnerům Cashback World Vám budou z této ceny načteny výhody 3% cashback + 4 Shopping Points (poměrově dle celkové ceny).

vlajka Cashback World - vlaječka CBW

Pokud by vám byla vlajka málo, k dispozici je dále čtvercový slunečník Cashback World o rozměrech cca 135 × 135 cm, který poskytne tolik potřebný stín a současně spolehlivě přitáhne pozornost všech členů v okolí. Cena slunečníku je 2 800 Kč + 300 Kč stojan a opět můžete počítat s načtením výhod 3% + 4 SP.

slunečník Cashback World - deštník CBW

slunečník Cashback World - deštník CBW

slunečník Cashback World - deštník CBW

Objednat, přímo zakoupit a vyzvednout vlajky i slunečníky je možné na telefonním čísle +420 608 823 411 nebo e-mailu mbencova(at)seznam.cz, případně přímo v kanceláři Michaely Bencové na adrese Mendíků 391/3, 140 00 Praha 4 - Michle (zastávka tram a bus Pod Jezerkou). Kancelář je otevřena každý den pondělí - čtvrtek 9:30 - 18:00 hod. a pátek 9:30 - 16:30 hod. V případě osobního vyzvednutí je možno platit hotově nebo kartou, faktura je samozřejmostí. Ceny jsou konečné, prodejce je neplátcem DPH.


Vlajka Cashback World - vlaječka CBW v akci

Vlajky Cashback World - vlaječky CBW


S přáním mnoha úspěchů

Milan Řeřicha

zdroj a fotografie: Michaela Bencová, Badminton souvenirs, Barbora Zaoralová
Související články

Související články

Z historie blogu